Zadaj pytanie Katarzynie Misiołek i wygraj "Księżycową kołysankę"Już jutro będzie miała miejsce premiera książki Katarzyny Misiołek pt. "Księżycowa kołysanka". A ja wraz z Wydawnictwem Książnica chciałabym was zaprosić do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jeden egzemplarz tej właśnie powieści.


Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy posiadający adres na terenie Polski.
 • Aby wziąć udział w konkursie należy zadać Katarzynie Misiołek jedno pytanie w komentarzu pod tym ogłoszeniem.
 • Wszystkie wasze pytania zbieramy do 11 czerwca do północy.
 • Wśród wszystkich pytań autorka wybierze jedno najciekawsze, które zostanie nagrodzone powieścią "Księżycowa kołysanka".
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu. Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.
UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 


Czekamy na wasze ciekawe pytania, na które autorka z przyjemnością odpowie.

30 komentarzy:

 1. Raczej nie biorę udziału w takich konkursach, ale życzę wszystkim powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Kasiu co łatwiej Pani pisać obyczajówki czy kryminały?
  Pozdrawiam xxxxx

  dkowalewska362@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie. Czy tematy książek które Pani opisuje są w jakieś części z Pani przeżyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co by mi pani poradziła gdybym chciała napisać własną książkę co w niej jest najważniejsze o czym nie możena zapomnieć ! Żeby od razu wszystkich zainteresować..

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego zdecydowała się Pani na pisanie pod pseudonimem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę wszystkim powodzenia! :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby miała Pani spędzić jeden dzień na bezludnej wyspie z którąś z postaci ze swoich książek - z którą i dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się okładka tej książki, a ostatnio czytałam inną powieść tej autorki ;). Chętnie bym więc poznała "Księżycową kołysankę"...

  A moje pytanie to: Gdyby miała Pani możliwość poznania osobiście ulubionego autora i zadać mu jedno pytanie, o co by Pani zapytała?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy zdarza się Pani chwila, kiedy zastanawia się Pani nad sensem pisania, czy w ogóle warto pisać, czy może jednak zrezygnować z tworzenia nowych postaci, wątków ogółem z pisania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodałam baner z konkursem do siebie na bloga-> https://wiki-life-style.blogspot.com

   Usuń
 10. Co panią inspiruje do napisania książki i skąd czerpie pani pomysły na fabułę?

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaka jest Pani ulubiona kołysanka?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy pisząc książkę jest Pani jak malarz który nie pozwala nawet zerknąć na zarys obrazu dopóki go nie skończy. Czy jednak chętnie podsuwa Pani cześć tekstu bliskim aby wysłuchać ich sugestii

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedy pojawi się kolejna część powieści? Bo zakładam, że ta stanie się bestsellerem ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. W "Księżycowej kołysance" opowiada Pani historię dwóch małżeństw. Czy uważa Pani, że możliwa jest prawdziwa, długoletnia przyjaźń z drugim małżeństwem, bez perturbacji po drodze? 😊

  OdpowiedzUsuń
 15. Kiedy czuje się Pani najszczęśliwsza?

  OdpowiedzUsuń
 16. Zakochani czasu nie liczą, głodni sukcesu analizują każdą mijającą godzinę. Gdyby otrzymała Pani w prezencie dwa "nietypowe" zegarki. Wskazówki jednego z nich przyspieszałyby w trudnych życiowych momentach, zaś wskazówki drugiego zwalniałyby gdy zdarzy się coś, na co czekała Pani z utęsknieniem. Mogłaby Pani wówczas zatrzymać czas i faustowskim powiedzeniem rzec “trwaj chwilo, jesteś piękna” . Który z zegarków by Pani wybrała?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jestem osobą, która niestety nie przeczytała jeszcze żadnej książki Pani autorstwa. Którą by mi Pani poleciła przeczytać jako pierwszą i dlaczego właśnie tą?

  OdpowiedzUsuń
 18. Budzi się pani na bezludnej wyspy i ze sobą ma tylko bohaterów z jednej pani książki którzy to bohaterowie będą tymi szczęśliwcami i z jakiej książki , co panią zachęciło aby wybrać akórat tych bohaterów ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy Pani wiedziała już od początku jacy będą bohaterzy i o czym będzie ta książka?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy przy pisaniu książki ma Pani wszystko poukładane w głowie i przelewa myśli na papier (bądź na klawiaturę), czy pisze Pani, a następnie wprowadza miliony poprawek?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czym księżycowa kołysanka różni się od tej słonecznej? Jest bardziej romantyczna i czuła czy bardziej mroczna i niepokojąca?

  Pozdrawiam serdecznie
  Kalina Faustyna

  OdpowiedzUsuń
 22. Jest Pani autorką tej wsoaniałej książki, za pewne wiele Pani ich też przeczytała...Mam w związku z tym małe pytanko: Z nami czytelnikami tak jest, że utożsamiamy się, wydaje nam się, że jesteśmy podobni do danego bohatera literackiego. Czy ma Pani takiego swojego literackiego brata bliźniaka lub siostrę?

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak wpadła Pani na pomysł z napisaniem tej książki?

  anetanorbi@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger