Wygraj "Międzynarodowy dzień mafii"Wraz z Marcinem Brzostowskim chciałabym zaprosić was do wzięcia udziału w konkursie patronackim, w którym możecie wygrać jeden egzemplarz książki autora pt. "Międzynarodowy dzień mafii".
Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy posiadający adres na terenie Polski.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 6.07.2019 r., do północy.
 • Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Ustanawiasz swój własny międzynarodowy dzień, czyli jaki?
 • Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 • Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę jedną, która najbardziej mi się spodoba.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dwudziestu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 

Do dzieła! Czekam na wasze propozycje.

22 komentarze:

 1. Międzynarodowy Dzień Mam Wypijających Przynajmniej Jedną Gorącą Kawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Międzynarodowy dzień bez kłótni między trzema siostrami 😁😂

  OdpowiedzUsuń
 3. Międzynarodowy Dzień Singli ☺️

  OdpowiedzUsuń
 4. Międzynarodowy Dzień Spokojnych Ludzi ✊✊✊✊✊✊

  OdpowiedzUsuń
 5. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TWARZY WOLNEJ OD KOLOROWYCH KOSMETYKÓW

  OdpowiedzUsuń
 6. Ponieważ uwielbiam arbuzy, a pogoda na ich wcinanie sprzyja, ogłaszam Międzynarodowy Dzień Arbuzów. W każdym mieście odbywałaby się parada, na której byłyby ogromne balony w kształcie arbuzów, a z nieba sypałoby się małe arbuzowe konfetti. Oczywiście nie zabrakło by różnych konkurencji, jak zjadanie arbuza na czas, czy skakanie do mety z arbuzem między kolanami. I nagrody w tych konkursach również byłyby... arbuzowe :)
  Arbuzowe kosmetyki, koszulki, kosmetyczki i wiele innych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informację o konkursie udostępniłam również u siebie :) -->https://wiki-life-style.blogspot.com

   Usuń
 7. międzynarodowy dzień częstowania innych słodyczami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Międzynarodowy Dzień Nicnierobienia ��

  OdpowiedzUsuń
 9. Międzynarodowy dzień mama idzie sama do łazienki🤣

  OdpowiedzUsuń
 10. Międzynarodowy dzień lenistwa ��
  A tak na poważnie to dzień walki z przemocą, używkami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Międzynarodowy dzień dobrego samopoczucia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Międzynarodowy dzień bez mycia garów!

  OdpowiedzUsuń
 13. Międzynarodowy Dzień Zdrowego Egoizmu i Własnego Szczęścia :D
  Za dużo dobrych ludzi zapomina, że oni również są ważni i powinni dbać o siebie tak, jak dbają o innych :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Międzynarodowy dzień uniknięcia nadepnięcia gołą stopą na klocek. Nie ma dnia, żebym tego nie dokonała, nieraz mam wrażenie, że moje dzieci to członkowie jakieś mafii, które za wszelką cenę pragną, bym już od rana miała zły humor :) (marcelina.rzepa@wp.pl)

  OdpowiedzUsuń
 15. "Jeśli możesz dać dowód albo swojej racji, albo dobroci, daj dowód swojej dobroci."

  Pracuję w aptece-spotykam tam ludzi starszych, schorowanych, czasami zagubionych i zmęczonych po wizycie w przychodni i długotrwałym czekaniu w kolejce na przyjęcie. Prawidła poprawnego wystawiania recept i ich realizowania są wiedzą tajemną , lecz przeciętny Kowalski nie jest i nimi zainteresowany - i słusznie z resztą, bo to gestia lekarza i farmaceuty. Jednak w swojej nieświadomości często są przekonani o nieomylności swoich racji- chcą wykupić leki na przeterminowaną receptę, upierają się, że powinni dostać silnie działający lek na receptę bez posiadania takowej "bo on zawsze był bez recepty" (nie, nie był nigdy), chcą dostać inny lek niż zapisany. Nagminnie zdarza si,że opisują wygląd tabletki i złoszczą się na farmaceutę,że ciężko mu zgadnąć jakiego leku potrzebują.
  Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Nie mogę złamać przepisów, narazić ich zdrowia, wypisać sama recepty. Jednak zawsze mogę okazać życzliwość. Tą Panią, która nie ma pojęcia o przepisach prawa farmaceutycznego a próbuje na mnie krzyczeć, gdyż wydaje jej się ,że z racji jej starszego a mojego bardzo młodego wieku popartego jej przekonaniem o własnej nieomylności ma takie prawo- mogę potraktować tak jakby była moją babcią. Wypowiedź zaczęta od "Zrobię wszystko co mogę, by Pani pomóc" działa jak magiczne zaklęcie. Wypowiedziane z absolutnym szacunkiem, bo mimo iż starsza kobieta nie ma racji w tej dziedzinie na pewno jest specjalistką w innej, o której ja nie mam pojęcia. Życzliwość, szacunek, zrozumienie i szczera chęć pomocy budują mosty i burzą mury. Moim dniem będzie Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Być może jest już taki, lecz ja ustanawiam go codziennie. Nigdy nie wiemy co siedzi w drugim człowieku, co przeżywa, dlaczego w tej sytuacji zachowuje się w taki sposób, dlatego jestem całym sercem za tym, by na wszelki wypadek zachować życzliwość. Każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Międzynarodowy dzień małej czarnej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję ustanowić MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZAKALCA. Zakalce to jedne z najtrudniejszych do upieczenia ciast. Jeśli ktoś celowo chce upiec zakalca, to na pewno mu nie wyjdzie. Zakalce zasługują na swoje święto.

   Usuń
 17. Międzynarodowy Dzień Czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 18. Międzynarodowy dzień "dnia międzynarodowego" :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger