"Bezsenne noce, senne dni" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkachAlina Białowąs powraca z nową książką. Już 25 czerwca na rynku książki pojawi się powieść autorki pt. "Bezsenne noce, senne dni" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach.

Gdyby któregoś dnia nie naprawiono latarni ulicznej, a jej światło nie wpadałoby do sypialni Eweliny i Radka – ona spałaby przytulona do boku męża, a nie każdej nocy wpatrywała się w jego twarz i wspominała początki ich znajomości oraz pierwszą randkę, po której poczuła się zakochana. Teraz dotarło do niej, że to nie było zakochanie, tylko zauroczenie. I gdyby można było cofnąć czas – nigdy nie wyszłaby za Radka, bo ona – Ewelina Rita, z drugim imieniem po prababce, wywodzącej się z ziemiaństwa, popełniła mezalians, wiążąc się z chłopakiem urodzonym na wsi. Co prawda podobnym do Roberta Redforda, ale tylko z urody, nie z charakteru. W wyobraźni Eweliny – Robert Redford był męski i stanowczy.

Analizując swoje małżeństwo – Ewelina dochodzi do wniosku, że pozbędzie się Radka. Jeszcze nie wie jak to zrobi – bo ani morderstwa ani rozwodu nie bierze pod uwagę. Ona nie chce być rozwódką ani wdową. Ona chce być jedynie kobietą samotną. Ale nie osamotnioną.
Jako kobieta samotna, ale nie osamotniona, będzie mogła wieść życie zupełnie innego od tego, jakie wiedzie w małżeństwie; kłótliwe i nudne.


Jesteście zainteresowani przeczytaniem tej książki?


15 komentarzy:

 1. Gratuluję ciekawego patronatu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję świetnego patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji, by przeczytać coś tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu :). Przyznam szczerze, że opis brzmi baaardzo intrygująco!

  OdpowiedzUsuń
 7. Byłam na debacie i co się uśmiałam to moje

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger