Wygraj "Podziemia" Joanny PypłaczWraz z Wydawnictwem Videograf chciałabym zaprosić was do wzięcia udziału w konkursie patronackim, w którym możecie wygrać dwa egzemplarze książki Joanny Pypłacz pt. "Podziemia".
Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy posiadający adres na terenie Polski.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 30.03.2019 r., do północy.
 • Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Kogo nie chciałbyś spotkać w Podziemiach?
 •  Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 • Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę dwie, które najbardziej mi się spodobają.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dwudziestu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy winni skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. Do dzieła!

29 komentarzy:

 1. W Podziemiach nie chciałabym spotkać własnych demonów, które codziennie towarzyszą mi w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Podziemiach nie chciałabym spotkać własnego Alter ego

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj ja teraz będę potrzebował książki bardziej hmm ... relaksującej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. W podziemiach nie chciałbym spotkać samego siebie, chociaż podobno jest to możliwe. Nie wiem, kto z nas doznałby pierwszy zawału, a ten co przeżyje, to ja czy nie ja?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli bym wygrałą to proszę o wysłanie mi wiadomosci na maila w razie czego :) ekpyrosis@onet.eu

   Usuń
 7. Sylwester
  Chimejry o której w Illadzie napisano: "Chimajrę niepokonaną,
  która swój ród wywodziła od bogów, a nie od ludzi.
  Z przodu lwem była, od tyłu wężem, a kozą pośrodku,
  strasznie zionącą potężnym, płomiennym ogniem zagłady."
  Chimera była nadzwyczaj silna i śmiertelnie niebezpieczna. Ziała również ogniem. Zasłynęła z napadów nawet na królestwa, które doszczętnie pustoszyła nie tylko swoim oddechem, ale także napadami na żywy dobytek. Strach pomyśleć co by mnie czekało gdyby taki stwór pojawił się na mojej drodze

  OdpowiedzUsuń
 8. W Podziemiach nie chciałabym spotkać swojego byłego męża. Już wystarczająco długo się go naoglądałam na ziemi ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. W podziemniach nie chaiąłbym spotkać mojej teściowej...ot co...

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi do głowy przyszedł nasz stary, znany z legend Bazyliszek;)))
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. W podziemiach nie chciałbym spotkać mokrego szczura, którego czułabym gdzieś pomiędzy stopami lub łydkami.Dla mnie to największy koszmar być z tym stworzeniem sam na sam.. brrr

  OdpowiedzUsuń
 12. Panicznie boję się szczurów!!! Więc to ich zdecydowanie nie chciałabym spotkać. Moja panika jest nie do opisania, gdy widzę mysz, a co tu wspominać o większych i jeszcze bardziej nieprzyjemnych, a co najważniejsze niebezpiecznych szczurach!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Jest cała masa stworzeń ziemskich oraz pozaziemskich , których nie chciałabym spotkać w podziemiach- z tych bardziej przyziemnych i realnych z pewnościa jest to armia biedronek ( tak , tak wiem małe niewinne( akurat) ) a jednak od lat mam na ich punkcie fobię. Z tych pozaziemskich wolałabym uniknąć dziewczynku ze studni z filmu Ring :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kogo nie chciałbym spotkać w Podziemiach? Od momentu zadania sobie tego pytania, aż do odpowiedzi minął praktycznie cały dzień. Myślicie zapewne, że jestem jednym z tych, którzy są lubiani i nie mają wrogów, co chodzą na co dzień uśmiechnięci swoją pozytywną relacją zarażają innych? Jesteście w błędzie, a lista takich osób jest dość długa! Poczynając od znanych osobistości jak Hitler, czy Mussolini, poprzez mniej znane jak sąsiad z trzeciego piętra, poprzez te fikcyjne postacie – Bazyliszek czy gadatliwy Sheldon Cooper (tak ten z „Teorii wielkiego podrywu” ). Jednakże jest ktoś kto łączy ze sobą niemalże wszystkie złe osobistości z mojej listy i jest tworem prawdziwym – moja teściowa! Tak, tak – biorąc moja wybrankę za zonę nie zauważyłem , że małymi literkami podpisałem cyrograf na kobietę, która pomarudzi, ponarzeka, a jak spojrzy to nawet Śmierć ucieka. Będąc nawet i w Podziemiach czułbym się jak w Raju, a jej pojawienie się sprawiłoby, że umarłbym z uschniętymi uszami, ale zostawiając za sobą czyste Podziemia…

  OdpowiedzUsuń
 15. W podziemiach nie chciałbym się napotkać na fałszywych ludzi. Takich, którzy wykorzystaliby sytuację tylko dla własnej korzyści i porzuciliby przy przeszkodzie. O wiele łatwiej jest bronić się przed zjawami, duchami czy innymi demonami

  OdpowiedzUsuń
 16. W podziemiach nie chciałabym spotkać duchów przeszłości. Nie ma na myśli, dusz umarłych ludzi, ale częściowo zmaterializowane wspomnienia z ubiegłych lat. Te pełne smutku i żalu, wyrzutów sumienia. W każdym z nas żyją ich głosy, które czasem słyszmy gdzieś z tyłu głowy, lub innym razem, które rozszarpują nas naszymi własnymi pazurami. Jedni potrafią ich zagłuszyć, innych prześladują długi czas. Ja jestem osobą, która ma problemy z wybaczeniem sobie wielu rzeczy i choć wiem, że nie powinnam to ciągle karmię te duchy, błąkają się na granicach mojej percepcji. Głębokie ciemności i ogrom samotności podziemia mogłyby nadać im realniejszą formę, a takie spotkanie mogłoby być śmiertelne. Zabiłyby mnie własne grzechy.

  OdpowiedzUsuń
 17. samego diabła ;) a maz mi tu podpowiada, ze teściowej. W gruncie rzeczy - na jedno wychodzi :P hihihi

  OdpowiedzUsuń
 18. W podziemiach na pewno nie chciałabym spotkać żadnego z nieumarłych. Patrząc na opowieści i książki o wampirach można by powiedzieć, że wampiryzm jest modny w dzisiejszych czasach, ale tak naprawdę każdy z nas spotykając taką istotę wiałby gdzie pieprz rośnie ( o ile by zdążył). Dlatego bardzo cieszę się, że istnieją oni tylko w książkach i serialach.

  OdpowiedzUsuń
 19. Pająków boję się nawet w dzień, więc ich na pewno nie chciałabym spotkać w Podziemiach, ale chyba najbardziej duchów. Gdy jest ciemno, moja wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach. Tylko nasłuchuję głosów i "widzę" jakieś postacie czyhające po kątach. W domu przykrywam głowę kołdrą, tak, że czasami jestem spocona. Ale boję się odkryć, bo lęk jest silniejszy. W Podziemiach nie miałabym się gdzie ukryć, więc myślę, że takie "spotkanie" byłoby dla mnie najgorsze, a raczej czynna imaginacja w mojej głowie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Szczurów i złych duchów bo być może mógłbym doświadczyć tego że istnieją.

  OdpowiedzUsuń
 21. Szczurów i złych duchów bo być może mógłbym doświadczyć tego że istnieją.To ja autor:dabrowski102@gmail.com Nie wiem dlaczego nie podpisało mnie pod moim mailem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger