"Gwiazdy nadziei" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkachPoznajcie książkę "Gwiazdy nadziei" autorstwa I. M. Darkss, która swoją premierę będzie miała 25 marca. Subiektywnie o książkach patronuje jej medialnie.

On sądzi, że szczęście jest tylko chwilowym złudzeniem, a miłość okrutnym żartem.
Ona będzie chciała to zmienić.
Amara po latach spędzonych w szkołach z internatem wraca do rodzinnego domu. Nie jest to jednak miejsce, w którym czuje się akceptowana. Nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła czy wsparcia. Wróciła tylko z jednego powodu. Dla niego. Dla Jaksa. Pokochała go od pierwszego wejrzenia i nigdy nie potrafiła o nim zapomnieć.
Jaks jest mężczyzną z zupełnie innego świata. Zdystansowany i ironiczny właściciel salonu tatuażu, który robi wszystko, by jego relacje z kobietami były krótkie i niezobowiązujące. Nosi w sobie piętno bolesnej przeszłości i wydaje się, że nic i nikt nie jest w stanie się przebić przez pancerz, który przez lata budował.
I wtedy pojawia się Amara. Oboje nie są świadomi tego, że ich drogi splotły się już wcześniej w bardzo dramatycznych okolicznościach…

Zainteresowała was ta książka? Skusicie się na nią?


14 komentarzy:

 1. Mam ją w planach :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze się zastanowię nad nią, na razie mam co czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Może kiedyś się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również gratuluję patronatu Wiolu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje:)Zapowiedź bardzo interesująca .

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo jej na internecie. Może się i skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam wobec niej zachowawcze uczucia. Boję się trochę schematyczności, która powoduje, że nie czytasz z zainteresowaniem tylko przeskakujesz kartki... Zobaczymy jak będzie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger