"Korpomisie" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkachMarek Żak powraca z nową książką, której Subiektywnie o książkach patronuje medialnie. Poznajcie "Korpomisie", czyli jak osiągnąć sukces.

Korpomisie to moja kolejna książka. Może najważniejsza. Na pozór jest to historia z korporacji, ale tylko na pozór, bo moje książki mają zawsze swoje drugie i trzecie dno, a tak naprawdę starają się pokazać, jak to wszystko działało i działa. Dotyczy to zarówno tzw. realnego socjalizmu,  jak wielkich korporacji, czyli władzy i pieniędzy.

Młody, ambitny miś Bombo bardzo chce osiągnąć sukces, a to, jak wiemy, w misiowym społeczeństwie, proste nie jest. Książka w swojej treści została zainspirowana “Nową klasą” Dzilasa, która niegdyś wstrząsnęła całym socjalistycznym obozem, i ,,Folwarkiem zwierzęcym” Orwella – ikoną opisu przejmowania władzy, a w formie – moim ulubionym filmem “Ted” z Markiem Wahlbergiem w roli głównej, w którym tytułowy bohater, miś Ted, wyczynia zupełnie nieprawdopodobne rzeczy, łącząc zabawny wygląd z niekoniecznie zabawnym zachowaniem.

Uwaga!! Korpomisie NIE są książką dla dzieci!!

Już niebawem poznacie moje wrażenia z lektury tej książki.


23 komentarze:

 1. Faktycznie na pierwszy rzut oka książka sprawia wrażenie publikacji dla dzieci :) Dobrze, że napis na okładce wszystko wyjaśnia. To może być ciekawa książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu. Jak zaczynałam czytać post zdziwiłam się myśląc że to książka dla dzieci, jak nie to może być ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahah w korpo dziej się takie rzeczy że faktycznie warto żeby dzieci tego nie czytały ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie wygląda jak książka dla dzieci!

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Poluję na tę książkę. Gratuluję patronatu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Może być ciekawie, korporacyjny świat nie jest mi znany, więc chętnie bym o nim poczytała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu. Ciekawa jestem tej książki i twoich wrażeń :)
  Pozdrawiam :)
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam pewne podejrzenia, że nie jest to książka dla dzieci! Gratuluje patronatu. To coś innego, po co, myślę, warto sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 9. a myślałam po samej okładce,że to coś dla dzieci;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Można powiedzieć: "Pozory mylą". Patrząc na okładkę można się pomylić :) To może być ciekawa lektura. Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sukces każdy chciałby osiągnąć. Koniecznie muszę przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Na początku myślałam, że to faktycznie jest książka dla dzieci, ale przecież dzieci nie patrzą jeszcze na to jak osiągnąć sukces :) Może kiedyś przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapisałam sobie tytuł tej pozycji- brzmi naparwde ciekawie- z początku zanim przeczytałam treść posta myślałam ,że to książka dla dzieci cieplutko pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapowiada się świetnie. Mam na nią ochotę. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger