Wygraj "Diabelski młyn". Wyniki konkursuW moim konkursie patronackim mogliście wygrać dwa egzemplarze książki Darii Orlicz pt. "Diabelski młyn". Zapraszam na wyniki konkursu.
Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Z kim chciałbyś przeżyć swoją pierwszą przejażdżkę diabelskim młynem?

Oto zwycięzcy:

Jak byłam dzieckiem uwielbiałam wesołe miasteczka i najwyższe karuzele, na które nikt nie chciał ze mną iść, bo się bali. Teraz, po wielu latach sama mam lęk wysokości. Widząc diabelski młyn jednocześnie czuję chęć ale i strach. Za to wiem kogo bym zabrała na swoją pierwszą przejażdżkę diabelskim młynem. Tą osobą byłaby moja teściowa. Ciągle narzeka na wszystko i "marudzi", że się nudzi. Chętnie bym jej dostarczyła takiej atrakcji. Już to widzę jak razem wsiadamy na diabelski młyn. Oj działo by się, działo!
Z tajemniczym nieznajomym... Takim, który by się do mnie dosiadł w wagoniku. Dostarczyłoby mi to więcej adrenaliny niż sama przejażdżka.. Mocny, silny mężczyzna o dziwnej twarzy. Nie brzydki, ale miałby coś zastanawiającego w spojrzeniu. Chwila ciszy, ale nie tej krępującej. Gdy tylko diabelski młyn ruszy - rozpoczęłaby się niezobowiązująca rozmowa na temat podziwianego krajobrazu. Niedokończone, pourywane słowa i porozumiewawcze spojrzenia. Z jednej strony bałabym się tajemniczego nieznajomego, z drugiej fascynowałby mnie, a zwłaszcza to, dlaczego się do mnie dosiadł. A może pod koniec przejażdżki jego tajemnica by się rozwiązała?
Pozdrawiam
Agata (gatkens@autograf.pl)

Gratuluję czekam na wasze adresy do wysyłki książek.

14 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger