Premiera "Punktu zwrotnego" już dzisiajDzisiaj ma swoją premierę książka Małgorzaty Sambor-Cao pt. "Punkt zwrotny", o której niebawem napiszę na łamach bloga. Po ogromnym sukcesie bestsellerowej powieści "Sapere Aude", tym razem autorka zabiera nas w podróż nie tylko do samego serca Francji, ale przede wszystkim prowokuje do odwagi spojrzenia w głąb siebie. 


Paryż – miasto tysiąca świateł i miłości. Michael van Horn, po przeżytej traumie i porażkach w poradzeniu sobie z tym co go spotkało, przyjeżdża tu z nadzieją na odzyskanie spokoju. Chce zapomnieć o przeszłości, o tym co przeżył w piwnicy w Milpa Alta. Rany się jeszcze nie zabliźniły, ale powoli odzyskuje równowagę. Do czasu, kiedy jeden wybuch szczerego śmiechu sprawi, że jego życie zmieni bieg i znów stanie się ucieczką.

Przed kim tym razem ucieka?

Czy w końcu się zatrzyma?

Jak wykorzysta szansę, którą da mu los?


Historia bohatera porusza czytelnika, bo mówi o zaprzepaszczonych szansach. Dalsze losy Michaela są opowieścią o strachu, który czai się w każdym z nas i dlatego nie można oderwać się od lektury aż do ostatniego zdania.

– Bałem się…
– Czego się bałeś?
Milczał.
– Czego się bałeś?
–  Kiedyś zaufałem komuś, a potem… Potem mnóstwo moich bliskich zostało skrzywdzonych.
– Co ja mam z tym wspólnego?

Jeśli macie dzisiaj wolne popołudnie i mieszkacie w Warszawie to zachęcam was do uczestnictwa w spotkaniu premierowym tej książki. Dla każdego gościa kieliszek wina musującego Michael. Link do wydarzenia, gdzie znajdziecie więcej szczegółów - KLIK

Wcześniejsze części cyklu "Sapere Aude" oraz "Punkt zwrotny" kupicie w dobrej cenie na stronie sklepiku autorki - https://sapereaude.com.pl/sklep/


Wpis powstał w ramach współpracy z autorką.

9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger