Od czego zacząłbyś naprawę świata? Wyniki konkursu
Zapraszam na wyniki konkursu, w którym mogliście wygrać dwa egzemplarze książki Grzegorza Parowicza pt. "Schemat naprawy (Ś)fiata".


Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Od czego zacząłbyś naprawę świata?

Oto zwycięzcy:

Naprawić świat? Gdybym miała takie moce, naprawiłabym każdą kobietę, która boryka się z problemami z zajściem w ciążę. Aby bezskuteczne staranie się o dziecko nie spowodowało, że popadną w depresję, wyłączą się ze świata i zamkną w sobie. 4 lata walki, z jednym poronieniem sprawiło, że całkowicie odcięłam się od przeszłości, zmieniłam swoje podejście do życia, a wszędzie widząc szczęśliwe małżeństwa z gromadką dzieci, popadałam w coraz większą depresję. Każdy cykl to kolejne wizyty u specjalisty. Każdy negatywny test to kolejne wylane łzy. Ale... mam nadzieję, że każda historia ma swój happy end. Totalnie bez wiary, 5 tygodni temu zrobiłam test i totalnie się poryczałam, gdy wynik pokazał 2 kreseczki. Wiem, jest jeszcze wcześnie by się chwalić. Ale lekarz ma nadzieję, że będzie okej. A piszę o tym tylko dlatego, by pokazać jak ważne dla kobiety jest posiadanie potomstwa i jak wielką radość sprawiają zaledwie 2 kreski na ciążowym teście. Gdybym jednak mogła naprawić świat, chciałabym, żeby żadna kobieta nigdy nie musiała przeżywać czegoś takiego, jak ja przeżywałam przez ostatnie 4 lata, a jeśli już musi - to aby zakończyło się to szczęśliwie, jak, mam nadzieję, zakończy się u mnie :)

Ja zaczęłabym od zmian na zewnątrz, przede wszystkich nasadziłabym dużo krzewów, drzew, a tam gdzie to możliwe mnóstwo roślinek kwitnących. Chciałabym, żeby świat wokół był kolorowy i wesoły. Liczę na to, że wtedy wszyscy mieszkańcy tak pięknego świata chcieliby żyć w nim całą piersią i oddychać czystością i pięknością naszej przyrody. Gdyby wszędzie było zielono i kolorowa to i my byśmy byli dla siebie lepsi i milsi i dzięki temu wszystkim żyło by się lepiej niż dotychczas. Czego życzę sobie i całemu światu.

Gratuluję! Czekam na wasze adresy do wysyłki nagród.

13 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger