Wygraj "Siostry półkrwi" - konkurs
Mam dla was dwa egzemplarze książki Elżbiety Seredyńskiej pt. "Siostry półkrwi". Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.
Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 25.08.2018 r., do północy.
 • Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Która z sióstr widniejących na okładce książki bardziej Cię zaintrygowała i dlaczego?
 • Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 • Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę dwie.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dwudziestu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy winni skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. 

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 


Do dzieła!

20 komentarzy:

 1. Powodzenia wszystkim. Dla mnie to pytanie jest za ciężkie 😊Może gdybym przeczytała książkę, miała bym więcej do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno intryguje nas to co niebezpieczne,lubimy ryzyko, stąd nasza miłość do horrorów, kryminałów, thrillerów, lubimy się bać, dlatego bardziej zaintrygowała mnie Mroczna Siostra, mrok atramentowej nocy, blask księżyca i ona z pustym kielichem, bladolica, o kruczoczarnych włosach, jaka jest jej tajemnica, jaki sekret skrywa?? Mój wybór podyktowany jest może także moim zainteresowaniem ostatnio serialem Buffy, postrach wampirów, a może jak Bella po prostu czekam na swojego Edwarda :D ;) Karolina O. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Intryguje mnie ten miecz w anielskiej ręce, może się okaże, że Ta dobra też ma ikrę i potrafi przeciwstawić się ciemności? Choć zło jest kuszące zawsze w głębi serca kibicuję tym dobrym więc i tym razem wybieram jasną stronę, która na okładce wcale nie wydaje się stroną słabszą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników konkursu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia dla wszystkich biorących udział w konkursie !

  OdpowiedzUsuń
 6. Intryguje mnie ta czarna pewnie to czarny charakter przeciwieństwo tej białej nieskazitelnej

  OdpowiedzUsuń
 7. Intryguje mnie ta trzymająca w ręku kieliszek z winem. Jestem pewna, że to buntownicza postać i ciekawi mnie, co przyczyniło się do tego, że taka jest. Samym swym wyglądem i gestami przyciąga uwagę, a jej charakter musi być niezwykle oryginalny. To z pewnością temperamentna, wiedząca czego chce i walcząca zaciekle o swoje racje osoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Konkurs jak zwykle z pomysłem :) Baner zabieram do siebie (z linkiem) :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czuję strach, ale i przyciąganie do rzeczy mrocznych, może dlatego, że wywołują silniejsze, bardziej ekscytujące emocje i grzech kusi. Ale zawsze szukam odpowiedzi, dlaczego, ktoś decyduje się przejść na tą ciemniejszą stronę. "Czarna Siostra" z kielichem, strużką krwi i oczami, które zaglądają głęboko w duszę, bardziej mnie zaintrygowała. Zastanawia mnie, czy wygląd jest odzwierciedleniem tego co ma w środku, a może, to tylko przebranie. Czy pod tym przykryciem ukryła swoje lęki, historie o których nie chce pamiętać, rany krwawiące i jątrzące a może "czyste" zło, swoją gorszą stronę. My ją ukrywamy pod maską, ona pokazuje swiatu. Pokuszę się o stwierdzenie, że gdy zaprzyjaźnimy się z ciemnymi stronami życia, to będziemy żyć prawdziwie i całkowicie. I może to właśnie ta pogrążona w mroku Siostra, żyje naprawdę....

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie zaintrygowała blondyna, ponieważ w tle tej czarnej wygląda jak anioł, ale ciekawi mnie bardzo, czy rzeczywiście jest taka spokojna i święta, czy za tą miłą twarzyczką kryje się coś mrocznego i strasznego. Z ciekawości, o co chodzi muszę przeczytać książkę, bo okładka z dziewczynami jest straszna. Ja jednak wolę blondynkę, bo mi się wydaje, że jednak może być z niej całkiem fajna dziewczyna, z dobrym serduszkiem i pomysłami wcale nie mrocznymi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Intryguje mnie mroczna siostra, co kryje się pod tym co jest widoczne? A może to jedynie pozory, pod którymi kryje się całkowicie odmienna prawda niz wszyscy sądzą? Czasem zbyt łatwo ocenia się innych po wyglądzie, a nie patrzy wgłąb człowieka i tego co ukrywa przed światem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardziej zaintrygowała mnie ciemnowłosa siostra. W odróżnieniu od drugiej postaci wygląda niejednoznacznie, zamiast miecza- siły przemocy- trzyma w dłoni kieliszek wina a jej twarz rzuca pewnego rodzaju wyzwanie. Widać że nie boi się siły słowa, jest urodzoną manipulantką. Nie obawia się bezpośrednich starć, o czym świadczy strużka krwi biegnąca od jej ust, jednak potrafi w dużo bardziej skomplikowany sposób zadać cios, nie tylko fizyczny. Jest pewna siebie, zdobywa to, czego pragnie, nie bacząc na konsekwencje. Przywodzi mi ona na myśl femme fatale, kobietę, którą każda z nas chce być.

  OdpowiedzUsuń
 13. Od razu gdy zobaczyłam ten konkurs pomyślałam: ,,Wreszcie konkurs idealny dla mnie"! W pierwszej chwili zwróciłam uwagę na czarną siostrę, ponieważ zainteresował mnie jej kieliszek z winem... a może trucizną? W pamięć zapadła mi jednak biała siostra, gdyż jest do mnie podobna. :) Nie mam co prawda takiej sukni ani miecza, ale mogę poszczycić się długimi bolnd włosami. W sylwetce kobiety zdumiała mnie hardość i wytrwałość, mimo iż w oku udało mi się dostrzec pokorę i kruchość. Zwróciłam także uwagę na przecudne anielskie skrzydła... kiedy byłam mała marzyłam o tym, aby móc latać! Zastanawiałam się także nad tym, co aż tak bardzo poróżniło ze sobą siostry? Kto rzucił na nie tak okrutną klątwę? Nadal snuję podobne myśli, ciekawi mnie, która strona ostatecznie wygra, mimo, że obie wydają się mieć równe szanse... Niektórzy mówią, że dobro zawsze wygrywa, ale czy tym razem także? Trzymam kciuki za moją ulubioną anielską bohaterkę, liczę że pokaże swój upór i dobroć i dotrze do najmroczniejszych zakątków duszy swej siostry!
  Ogromnie chciałabym przeczytać książkę i znaleźć w niej odpowiedzi na wiele swych pytań i rozterek. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger