Wygraj "Portugalską eskapadę"
Wraz z Januszem Niżyńskim chciałabym zaprosić was do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać najnowszą książkę autora pt. "Portugalska eskapada" w postaci: jeden egzemplarz papierowy w twardej okładce oraz dwa egzemplarze w wersji elektronicznej.

Zasady konkursu:
 • W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
 • Konkurs trwa od dzisiaj do 12.09.2018 r., do północy.
 • Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Co zmieniłaby w Twoim życiu portugalska eskapada?

oraz udostępnić post konkursowy na swoim profilu - blog bądź FB
 • Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz. 
 • Wśród odpowiedzi, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę trzy.
 • Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu dwudziestu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy winni skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. 

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu. 

Do dzieła!

Wpis powstał we współpracy z autorem.

10 komentarzy:

 1. Co by zmieniła? Myślę że nabrałabym dystansu i złapała oddech. Tak bardzo potrzebny, gdy proza życia przytłacza za bardzo...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poznałabym choć trochę kraj, w którym nigdy nie byłam, a który wyjątkowo mnie ciekawi...Dziś rano natrafiłam w TV na reportaż o Portugalii i oglądałam z ogromnym zainteresowaniem. To jest to...Zobaczyć Portugalię z bliska, albo chociaż zanurzyć się w jej świat opisywany przez autora...To moje takie zwykłe i niezwykłe marzenie jesienne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj zmieniłaby wiele, a zwłaszcza to, że miałabym czym się chwalić przed znajomymi oraz o czym wspominać w zimne jesienne wieczory. Przy lampce wina otulona kocem opowiadałabym jak chodziłam po ulicach zupełnie innego kraju. Poznałabym jego kulturę i zwyczaje tamtejszych mieszkańców. Może także nauczyłabym się ich języka? Z pewnością byłoby to niezapomniane doświadczenie. Przełamałabym swoje bariery dotyczące wymuszania w nieznane. Byłabym silniejsza w odwagę i spontaniczność.

  OdpowiedzUsuń
 4. Być może odnalazłabym siebie i pokonałabym swoje obawy. Być może ta wyprawa pomogłaby mi podjąć decyzje o tym, jak ma wyglądać moje życie. I być może dzięki jednej wyprawie, która byłaby dla mnie niczym zdobycie Mount Everestu, zaczęłabym żyć tak jak tego pragnę w głębi serca.

  E-mail: magda-17_17@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Portugalia była moim marzeniem, od kiedy po raz pierwszy na mistrzostwach zobaczyłam Cristiano Ronaldo. Był moim idolem, a nie opuszczałam żadnego meczu, w którym grał. Niezależnie od tego, czy był to mecz Manchesteru, w którym wtedy grał, czy reprezentacji.
  Portugalska eskapada zdecydowanie pozwoliłaby na spełnienie moich marzeń, ale wierzę również, że pozwoliłaby docenić piękno naszego kraju, a przede wszystkim posiadanie bliskich wokół siebie. Świat jest piękny, ale na chwile, gdy nie ma obok naszych najbliższych.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger