Zapraszam na spotkanie z Karoliną Wilczyńską
Z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić was na spotkanie z Karoliną Wilczyńską, która już w tę środę pojawi się w łódzkim Empiku w Manufakturze. Będę miała zaszczyt już po raz drugi moderować spotkanie z autorką.
Karolina Wilczyńska
20 czerwca, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej. Kobieta ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwa, emocjonalna i romantyczna, ale bywa też kapryśna, złośliwa i bezwzględna. Wierzy w przeznaczenie i miłość, a że jest uparta, to mimo różnych doświadczeń nadal ufa w ludzką szczerość i własną intuicję. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Spotkanie w Łodzi odbędzie się w dniu premiery najnowszej książki autorki – „Stacja Jagodno. Tom 7. Uczucia zaklęte w kamieniu” (Czwarta Strona). W najnowszym tomie bestsellerowej sagi do urokliwego Jagodna niespodziewanie trafia Lea - artystka specjalizująca się w wyrobie biżuterii artystycznej, a jego mieszkańcy odkryją, że nie każdy oszlifowany kamień jest cenny, a to, co wartościowe, nie zawsze się błyszczy.

Znacie serię "Jagodno"?


10 komentarzy:

 1. Znam i już nie mogę doczekać się tego tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na relację ze spotkania.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też czekam na relację ze spotkania, jaka szkoda , że do Łodzi mam 150 km ! Bo ja z pogranicza kielecko - krakowskiego, pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. To już Twoje kolejne spotkanie z pisarzem. Zostałaś etatową prowadzącą ;) Gratuluję i trochę zazdroszczę, ale i podziwiam, bo to wymagające zajęcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanego i owocnego spotkania.Czekam na relację

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiolu z niecierpliwością czekam na relację ze spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 7. super spotkanie! zazdroszczę :D i czekam na relacje!
  http://czynnikipierwsze.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger