"Larista" niebawem w księgarniach
21 czerwca w księgarniach pojawi się wznowione wydanie "Laristy" Melissy Darwood. Subiektywnie o książkach zostało jednym z ambasadorów tej książki.
Pierwszy tom nieziemskiej serii pełnej miłości!

Larysa przez całe swoje życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej, która nigdy nie przeminie. Kiedy na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego Nieznajomego z jej sennego koszmaru, jeszcze nie wie, że całe jej życie niedługo się zmieni. Zarówno on, jak i niedawno poznany Daniel, mają plany względem dziewczyny. Jednak tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy dziewczyna wybierze mądrze?

Życie Larysy całkowicie się zmienia, kiedy pojawia się w nim Gabriel. Ten mężczyzna coś ukrywa, coś, co sprawia, że dziewczyna czuje się śledzona.
 Kim są tajemniczy Guardianie i Tentatorzy? Dlaczego życie Larysy jest w niebezpieczeństwie? Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość od pierwszego wejrzenia?

O autorce

Melissa Darwood – pisarka pochodzi z urokliwego miasteczka w środkowej Polsce. Wychowała się w otoczeniu lasów, które emanują mrocznością, czarem i tajemniczością. Klimat ten wyczuwalny jest również w jej powieściach. Autorka pisze książki dla siebie i wszystkich czytelników, którzy poszukują w literaturze miłosnych uniesień, nieprzewidywalności, wątków nadprzyrodzonych, odrobiny filozofii i psychologii. To romantyczka, rozmiłowana w przyrodzie, zwierzętach i książkach.
W swojej twórczości posługuje się pseudonimem, aby zatrzeć granicę między fikcją literacką a rzeczywistością. W 2013 roku z sukcesem zadebiutowała powieścią Larista, która obecnie została wznowiona i uzupełniona o nowe rozdziały.
Strona autorki: www.melissadarwood.com

Czytaliście wcześniejsze wydanie "Laristy"? Skusicie się na tę lekturę?


13 komentarzy:

 1. Gratuluję. Książka mnie zainteresowała.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam poprzednie wydanie, bardzo mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszt raz słyszę o tym tytule, ale nie powiem wydaje się nawet ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo ciekawie !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna książka i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Po ksiazke chętnie siegne chociaż by juz dla samej okladki :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa książka, lubię właśnie takie klimaty już sam wstęp mnie zaciekawił i jestem ciekawa czy Larysa dobrze wybierze. To takie bardziej z życia jest bo z reguły kobiety stają przed dylematem wyboru dobrego mężczyzny i czasami niestety nie udaje się go wybrać takiego jakiego myśleliśmy że jest. Muszę koniecznie przeczytać tą pozycję. Bardzo szybko się wciągam w jakieś opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z taką okładką chętnie bym się skusiła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi intrygująco, bede mieć ten tytuł na uwadze...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger