"Mroczny układ" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach
Dawid Waszak powraca! Już 19 lutego pojawi się w księgarniach "Mroczny układ". Książka wydana pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach i z moją rekomendacją na okładce.

Bolesne wspomnienia z dzieciństwa, znienawidzony sierociniec i tajne układy bardzo wpływowych ludzi.

Każdy miewa w swoim życiu momenty, które trwają wiecznie. Sekundy ciągną się godzinami. Doświadczamy wtedy najgorszych uczuć, jakie można sobie wyobrazić. Pragniemy, aby minęły w mgnieniu oka, ale mózg nie pozwala nam zapomnieć o żadnym szczególe. Najgorsze chwile Kacpra Zborowskiego zaczęły się, kiedy miał sześć lat i trafił do domu dziecka. Choć dziś jest dorosły i wyrwał się z tamtego piekła, wspomnienie koszmaru wraca regularnie. Do Jarocina, swojego rodzinnego miasta, przyjeżdża z nadzieją na odzyskanie dawnej harmonii, a tymczasem wpada w szambo pełne dziwnych tajemnic, intryg i niebezpiecznych ludzi. Kacper nie tylko musi udowodnić, że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, ale również rozwikłać zagadkę z przeszłości związaną ze zniknięciem jego ojca.

"Mroczne, niepokojące, ale przede wszystkim piekielnie wciągające. Po prostu nie można się oderwać od czytania!" - Alek Rogoziński.

Już niebawem poznacie tę książkę bliżej. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?

20 komentarzy:

 1. Muszę przyznać że jestem bardzo zainteresowana tą książką. Mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się ciekawie :D Ps. Cieszę się, że Twoja rekomendacja znalazła się na książce ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli Ty to rekomendujesz, to ja biorę w ciemno!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi intrygująco. Gratuluję i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Chętnie poznam Twoją recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może się skuszę. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 7. MUSI PRZECZYTAĆ ROZWIĄZANIE:

  Nazywam się Anna, jestem z Wielkiej Brytanii, chcę podzielić się z tobą moją historią, a także dać ci rozwiązanie twoich problemów, szukałem w Internecie, jak zdobyć prawdziwego czarodzieja, który może przywrócić mi męża, mam żonaty 9 lat temu bez dzieci i moja sytuacja finansowa była gorsza, nie mam pieniędzy, nie mam dzieci, mąż zostawił mnie myśląc, że przynoszę mu pecha, do 2016/2017 spotkałem się z zeznaniem pani online mówiąc o Dr Ogundele, zachęcam się i skontaktuję z nim po pomoc, a on odpowiedział mi jak najszybciej, pierwsze słowo powiedział, że moje problemy się skończyły, powiedział, że sprawi, że znowu się uśmiechnę, byłem zadowolony z jego zachęty, on zaczął swoją pracę i powiedziałem, że mój mąż wróci w niecałe 24 godziny, błagając, żebym go przyjęła, po tym wszystkim, co powiedział, po raz pierwszy w życiu, znów byłem szczęśliwy z mężem. Powiedział, że muszę być finansowo stabilny, aby być szczęśliwym z mężem, rzucił mi kolejne zaklęcie, dziś ludzie faworyzują mnie gdziekolwiek pójdę, moje życie jest stabilne finansowo ja i mój mąż radzą sobie świetnie, najważniejsze było to, że zakończył mój smutek i teraz mam własne dziecko, które nazywa mnie mumią, nigdy nie spotkałem żadnego rzucającego czar tak realnego i potężnego jak dr Ogundele, ma on rozwiązanie jakiegokolwiek problemu na Ziemi, jego magia nie jest szkodliwa i może pracować dla ciebie bez twojej obecności, mówię to wszystko, ponieważ powiedziałem mu, że jestem głupkiem, aby upewnić się, że poinformuję świat o jego dobrej pracy i wiem, że tylu ludzi też potrzebuje pomocy, więc jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, nie rób tego. opóźnienie z nim skontaktować się lub jeśli chcesz mu podziękować za mnie, skontaktuj się z Dr Ogundele na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i jego WhatsApp & numer telefonu: +27638836445.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem bardzo ciekawa tej książki, ty bardziej, że dzieje się w moich okolicach, w Wielkopolsce. Nie znam twórczości tego autora, ale czas nadrobić. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 9. BARDZO,BARDZO, BARDZO CHCĘ PRZECZYTAĆ <3
  Musiałam aż użyć Caps Locka <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu i rekomendacji! :D
  Opis brzmi intrygująco, więc kto wie - może się skuszę :)
  Pozdrawiam serdecznie! Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 11. Oooo to akurat ciekawe przyznaje, bo książki które zazwyczaj są pod Twoim patronatem to świetne pozycje! Niedawno poleciłam coś dla mamy i była zadowolona :D Pozdrawiam czekając na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 12. Też jestem zainteresowana tą książką! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Brzmi naprawdę ciekawie. Mam nadzieję, że uda mi się ją niedługo zdobyć i poznać :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję patronatu, czuję się bardzo zaintrygowana.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zdecydowanie przeczytam. Już kilka lat temu sięgałam po książki autora i byłam mile zaskoczona :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Muszę zapamiętać ten tytuł, bo wygląda bardzo zachęcająco!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger