"Artefakt umysłu" na mojej półce
Na portalu Granice.pl książka "Artefakt umysłu" została wybrana przez internautów książką roku 2017 w kategorii thriller. Nie dziwię się temu, gdyż sama polecam wszystkim pierwszy tom trylogii Seton.

Victor Moss jest majorem amerykańskiej armii, Novak zaś sierżantem i zaufanym człowiekiem majora. Łączą ich braterstwo broni i więzi przyjaźni. W czasie rutynowego patrolu na terenie Iraku dochodzi do incydentu, w wyniku którego w ręce sierżanta Novaka wpada stary notes. To zdarzenie zmienia ich życie. Victor podąża śladami notesu od Iraku, przez inne kraje, aż po Polskę. Poznanie prawdy staje się jego obsesją i jednocześnie misją, która doprowadza go do niesamowitego odkrycia. 
Czy nić setonu – anagram notesu – pokieruje losami bohaterów niczym złota nić Ariadny i pozwoli sięgnąć po tajemnice biblijnej Mezopotamii? 

Pierwszy tom thrillera oparty na historycznych i starożytnych artefaktach, gdzie rzeczywistość przeplata się z fikcją a intryga i tajemnice nie opuszczają Czytelnika, dając sporą dawkę emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Chcecie wiedzieć więcej? Przeczytajcie moją recenzję.
Z racji tego, że "Artefakt umysłu" to książka wydana pod moim patronatem medialnym, mam dla was dwa egzemplarze tej powieści. Zapraszam więc na wieczorny konkurs.

20 komentarzy:

 1. Zawsze boję sięgać po serie w lęku, że nie uda mi się ich skończyć, że nie zachwycą a akcja będzie ciągnęła nieubłaganie. \K

  https://cleosevhome.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem fanką książek z tego gatunku. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka nie dla mnie, ale gratuluję serdecznie patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 4. kocham thrillery, a skoro na Granice.pl książka została wybrana książką roku w tym gatunku, to koniecznie muszę ją przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam się, że chyba nigdy nie czytałam książki w takim klimacie ale bardzo chętnie spróbuję! Lubię thrillery a do tego klimaty starożytne, zagadki, Mezopotamia... no powiem że jestem pod wrażeniem :)

  Ach, oczywiście gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym, żeby zagościł i na mojej półce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wojenne klimaty nie bardzo mnie kuszą...kobieto gdzie ty podziewasz te wszystkie książki?;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie książki i z pewnością po nią sięgnę :) obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo :) Tytuł mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię książki o starożytnych artefaktach. Nawet te dostające najmniejszą ilość gwiazdek i same kiepskie opinie potrafią mnie zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fabuła wydaje się dość ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 12. super, świetnie, że książka jest tak wysoko oceniana :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Skoro internauci polecają to musi być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam nadzieję, że uda mi się tę książkę kiedyś przeczytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje! Książka bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger