"Wojna w Jangblizji. We wnętrzu" pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach

15 grudnia na rynku wydawniczym pojawi się długo wyczekiwany, trzeci tom cyklu pt. "Wojna w Jangblizji", czyli "We wnętrzu". Subiektywnie o książkach będzie patronowało medialnie tej książce.

Jak wygląda świat, gdy wojna się kończy? Co dzieje się z bohaterami, gdy odgłosy walki cichną? Czy wygrana z wrogiem jest gwarancją „żyli długo i szczęśliwie”?

A może, by zapanował pokój, należy jeszcze wiele zrobić? Po zwycięskiej bitwie z wojskami Szmaragdowej Pani w Jangblizji zaczyna panować spokój. Istoty wracają do swoich domów i starają się odbudować życie zniszczone przez wojnę. Bardzo szybko jednak mieszkańcy Jangblizji przekonują się, że nie ma powrotu do tego, co było kiedyś, i że niełatwo jest zbudować nowe na zgliszczach starego. Część mieszkańców odważnie patrzy w przyszłość, są jednak i tacy, których zmiany drażnią.

Nana i Roan wraz z przyjaciółmi wyruszają na poszukiwanie tajemniczych kul, które mają przywrócić równowagę w ich świecie. Przemierzając Jangblizję, odkrywają nieznane tereny i poznają istoty, o których nigdy wcześniej nie słyszeli. Wspólnie przeżywają wiele przygód, a ich przyjaźń, która nieraz wystawiana jest na próbę, z każdym dniem staję się silniejsza.
Wyprawa do innego świata była bardzo trudna, a powrót do domu również nie jest łatwy, najciekawsza jednak okaże się wyprawa do własnego wnętrza…

Niebawem przedstawię wam bliżej całą tę serię. Czytaliście dwa poprzednie tomy? Jesteście zainteresowani tym cyklem?

19 komentarzy:

 1. Mam kogoś, komu mogłabym polecić tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam poprzednich tomów. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam i raczej seria nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej serii, ale jestem jej ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu! Poprzednich części nie czytałam ale ta jest zachęcająca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też nie znam tej serii, ale brzmi ciekawie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jestem właśnie przekonana czy to aby moja tematyka...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger