Zadaj pytanie Nicholasowi Sparksowi i wygraj spotkanie z autorem!
Nicholas  Sparks, współczesny amerykański pisarz, którego książki o łącznym nakładzie przekraczającym 85 milionów egzemplarzy ukazały się w ponad 50 językach. Serca czytelników podbił w 1997 swoim debiutem - powieścią Pamiętnik. Kolejne - m.in. Noce w RodantheAnioł StróżŚlubPrawdziwy cudI wciąż ją kochamWybórOstatnia piosenkaSzczęściarzBezpieczna przystań oraz Dla ciebie wszystko - znajdowały się przez wiele miesięcy w czołówce światowych rankingów sprzedaży. Większość książek Sparksa została przeniesiona na duży ekran, a w filmowanych adaptacjach wystąpiły takie gwiazdy amerykańskiego kina, jak Rachel McAdams i Ryan Gosling (Pamiętnik), Diane Lane i Richard Gere (Noce w Rodanthe) czy Robin Wright i Kevin Costner (List w butelce).

W związku z premierą swojej najnowszej powieści We dwoje - Nicholas Sparks odwiedzi Polskę! Spędzi u nas trzy dni: 26, 27 i 28 października i w tym czasie odwiedzi Warszawę i Kraków.


Z tej okazji Wydawnictwo Albatros wspólnie z portalem Lubimy Czytać zapraszają do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie!
Zadaj pytanie Nicholasowi Sparksowi
i wygraj spotkanie z autorem!

Jeśli kochasz romantyczne opowieści, a Nicholas Sparks jest Twoim ulubionym pisarzem, to zadaj mu pytanie! Spośród wszystkich zgłoszonych propozycji wybierzemy 30 najciekawszych – tych, na które wszyscy koniecznie chcemy poznać odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają zaproszenia na ekskluzywne spotkanie z Nicholasem Sparksem, które odbędzie się w piątek 27 października na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie o godzinie 15:00. Oprócz tego w pakiecie będą wejściówki na Targi, niespodziankowe zestawy VIP z powieścią We dwoje oraz gwarancję otrzymania autografu autora i wspólnej fotografii. Podczas spotkania Nicholas Sparks odpowie na wybrane przez siebie pytania spośród 30 przedstawionych przez organizatorów konkursu.
Na pytania do Nicholasa Sparksa czekamy do końca 15 października. Swoje propozycje należy wpisywać w komentarzach pod aktualnością na portalu Lubimy Czytać! 
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w środę 18 października.

Partnerem konkursu są Księgarnie Świat Książki.
Fundatorem książek „We dwoje” oraz współorganizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Albatros
Uwaga: organizatorzy konkursu nie zwracają kosztów podróży!
Warto zawalczyć o taką nagrodę!

7 komentarzy:

 1. Życzę wszystkim powodzenia ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż wstyd się przyznać ale chyba nie czytałam żadnej jego książki :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam autora, niestety na spotkaniu w razie ewentualnej wygranej i tak nie mogłabym się pojawić.:_ Tak więc pozostaje mi życzyć wszystkim szczęścia.:)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię autora i jego niepowtarzalne powieści.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako nastolatka, byłam jego wielką fanką :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger