Będziecie czytać "Ósmy cud świata" Magdaleny Witkiewicz?
13 września będzie miała miejsce premiera powieści pt. "Ósmy cud świata" bestsellerowej polskiej pisarki Magdaleny Witkiewicz, inspirowana podróżą autorki do Wietnamu. "Ósmy cud świata" to opowieść o singielce poszukującej najważniejszych wartości w życiu. W tle pojawi się Wietnam z malowniczą zatoką Ha Long i tętniącym życiem Hanoi.
Bohaterka powieści Anna - singielka, odnosi sukcesy, żyje wygodnie i bez zobowiązań, ale cały czas nie czuje się spełniona. Wszystko zmienia się, gdy pod wpływem towarzyszących jej emocji postanawia wyjechać do Wietnamu. To co tam ją spotka już na zawsze pozostawi ślad. Czy jej decyzje mogą zaważyć na losach innych ludzi? Czy szczęście, którym się cieszy rozsypie się nagle jak domek z kart? Anna przeżywa wietnamską przygodę i odkrywa swój własny ósmy cud świata.


Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania często niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych. A czasami tylko dla dorosłych. Jej najnowsza książka „Ósmy cud świata” jest inspirowana podróżą autorki do Wietnamu, gdzie w 2014r. Magdalena Witkiewicz reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Europejskiej w Hanoi. 

Z Magdą Witkiewicz :)

Będziecie czytać? Ja na pewno!

28 komentarzy:

 1. Czasem samo nazwisko zachęca do przeczytania książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra już nie może doczekać się tej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka cudowna okładka i jaki zachęcający tytuł ;-) :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przeczytam! Wietnamskie klimaty brzmią ciekawie, a skoro Autorka najpierw pojechała do Wietnamu, a dopiero potem o tym napisała (na szczęście nie odwrotnie) mam nadzieję, że się nie zawiodę.
  Tak sobie myślę o paradoksie w opisie jw., że... bohaterka żyje wygodnie i bez zobowiązań, ale czuje się niespełniona :). Wygoda i beztroska nie przynosi nam spełnienia :) - tacy już jesteśmy, my - ludzie :).
  s-a

  OdpowiedzUsuń
 5. Ahhh spełnienie w życiu to ważna rzecz

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również na pewno przeczytam :) Raczej nie uda mi się to w najbliższym czasie, ale na pewno kiedyś po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam kobiety samotnie podróżujące po świecie i chętnie przeczytam tą książkę ❤

  OdpowiedzUsuń
 8. It looks great!
  Have a nice day, dear!

  OdpowiedzUsuń
 9. Po takiej recenzji z pewnością będę czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Teraz dopiero zauważyłam, że autorka przypomina z wyglądu moją koleżankę w liceum :D

  OdpowiedzUsuń
 11. W tym miesiącu zabieram się za "Czereśnie...", ale na pewno zechcę także poznać "Ósmy cud świata". :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam nadzieję, że będę czytać :). Zapowiada się niezwykle pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszę podać tytuł książki bibliotekarce.

  OdpowiedzUsuń
 14. Okładka jest mega zachęcająca :) Książka wydaje się ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tematyka niezbyt dla mnie, ale widziałam genialną akcję promocyjną, jaką zorganizowało wydawnictwo, więc wielki plus dla nich! ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. okładka jest bardzo zachęcająca a akcja z Wietnamem w tle to coś co takie pasażerki jak ja lubią bardzobardzobardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeśli "wpadnie" w moje ręce to tak! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger