"Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę" już od jutra w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!
Z wielką przyjemnością chciałabym was poinformować, że już jutro będzie miała swoją premierę kontynuacja książki "Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę". Dla wszystkich czytelników, którzy poznali część pierwszą będzie to z pewnością lektura obowiązkowa.

Spotkali się w miejscu, gdzie przedpokój stykał się z pokojem lub − innymi słowy − na linii oddzielającej pokój od przedpokoju, i wiedzieli, że tylko od nich zależy, którą wersję wybiorą. 

Po ostatnich tragicznych wydarzeniach Gerard jest przekonany, że bezpowrotnie utracił to, co było dla niego najważniejsze. Po Kornelii pozostał mu jedynie maleńki kot, którego kobieta zostawiła pod jego opieką przed ich ostatnim rozstaniem. 

Okazuje się jednak, że ciało znalezione w domu Pliszki po pożarze należy do kogoś innego. Gdzie zatem podziała się Kornelia i dlaczego nie daje znaku życia? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy komisarz dowiaduje się, że jego koledzy stawiają Kornelii absurdalne – jego zdaniem – zarzuty. Mężczyzna rzuca na szalę całą swoją zawodową przyszłość, żeby udowodnić, że podejrzewana przez policję kobieta jest niewinna. Jednak żeby to zrobić, trzeba ją najpierw odnaleźć. Rozpoczyna się polowanie na Pliszkę. 

Książka, która od pierwszego zdania chwyta Czytelnika w pułapkę. Hanna Greń udowadnia, że w gatunku kryminału obyczajowego staje się mistrzynią. Jest tu wszystko, co być powinno – pomysł, napięcie, klarowna konstrukcja, pełni sprzeczności bohaterowie, intryga oraz to, co Czytelnicy lubią najbardziej − miłość. Uwaga! Od Światełka w tunelu nie można się oderwać! Serdecznie polecam. 
Agnieszka Lis

Nasączona zwrotami akcji kontynuacja losów Kornelii Pliszki zachwyca nieprzewidywalnością zdarzeń i głębią uczuć. Smakowity torcik kryminalno-obyczajowy, z intuicją w roli wisienki. Przeczytajcie koniecznie! 
Aneta Kwaśniewska, ksiazkiweterze.pl


Jestem już po lekturze, także moją recenzję poznacie już wkrótce. Będziecie czytać "Światełko w tunelu"?

20 komentarzy:

 1. skoro zachwyca od pierwszego zdania to może po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw muszę zapoznać się z pierwszym tomem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :) Z chęcią sięgnę, ale najpierw muszę poznać poprzednią część :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu, planuję poznać tą serię

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopiszę do listy lektur obowiązkowych...:)
  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To seria, którą chciałabym poznać.

  OdpowiedzUsuń
 8. muszę chyba przestać zaglądać na Twojego bloga, bo lista książek do przeczytania rośnie w dosłownie przerażającym tempie. ta jest kolejną, która pewnie na nią zaraz trafi :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu. Mam w planach przeczytać obie książki :)
  Pozdrawiam, maobmaze

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo jestem jej ciekawa! :)
  Dodaję do wartą do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję że wkrótce do mnie przyjdzie. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger