"Postaw na miłość" Karoliny Kubilus już niebawem w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!

Z wielką przyjemnością chciałabym wam przedstawić nową książkę Karoliny Kubilus pt. "Postaw na miłość", która już niebawem będzie miała swoją premierę. Książkę objęłam swoim patronatem medialnym.

Trzy bohaterki, trzy różne kobiety, trzy życiowe dylematy. Marta, Bogna i Dominika znają się od lat. Jako dojrzałe kobiety przyjaźnią się nadal, choć życie każdej z nich ułożyło się zupełnie inaczej. Bogna jest po rozwodzie, małżeństwo Dominiki nie jest może spełnieniem marzeń, ale daje jej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Najbardziej szczęśliwa wydaje się Marta, jej małżeństwo nie przeżywa kryzysu (choć zazdrosny mąż też umie zdenerwować!), a kariera zawodowa przynosi satysfakcję. Życie jednak potrafi zaskakiwać. Czy podejrzenia Dominiki okażą się prawdziwe? Jaką tajemnicę skrywa Marta? Czy Bogna będzie chciała zapomnieć o nieudanym związku i po raz drugi zaufać mężczyźnie? „Postaw na miłość” to mądra i ciepła książka, choć traktuje o trudnych sprawach: zdradach, chorobach, utracie zaufania, odrzuconej miłości. Nie ma w niej młodych i przebojowych kobiet, które prą przez życie jak czołgi, nie zaliczając żadnych upadków. Są za to kobiety prawdziwe, kobiety z bagażem doświadczeń, którym czasem wali się na głowę cały świat, ale które dzięki przyjaźni i życiowej mądrości potrafią sobie poradzić z przeciwnościami losu i choć z wielu sytuacji wychodzą poranione, otrzepują się i idą dalej – silniejsze o kolejne doświadczenia.


Zainteresował was opis tej powieści? Skusicie się na jej lekturę?

16 komentarzy:

 1. Kolejny patronat-gratuluję:) Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się fajna lektura :) Gratuluję patronatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :)
  A książkę będę miała na uwadze, wydaje się taka w sam raz na lato, poza tym lubię czytać takie książki o kobietach dla kobiet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie, poczekam jednak na Twoją recenzję. Gratuluję patronatu Wiolu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu :) Ciekawie się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna okładka a tytuł zapadający w pamięć i sympatyczny. Lubię książki o tej tematyce pisane przez kobiety. Czytałam męski punkt widzenia, czyli książkę pisaną przez autora i to nie jest to co chciała bym czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hmm... Nie w moim typie. Ale okładka dość przyjemnie wygląda :).

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu! Okładka jest super, tematyka właściwie bliska mojemu sercu, chyba się skuszę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger