"Kręta droga do nieba" Bożeny Gałczyńskiej-Szurek już niebawem w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!

Bożena Gałczyńska-Szurek nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. 24 maja mają bowiem premierę dwie powieści autorki, o których już wam pisałam, czyli "Cierpkie winogrona" oraz "Klasztor zapomnienia" oraz jeszcze trzecia, czyli "Kręta droga do nieba". Mój blog objął tę książkę również swoim patronatem medialnym.
Czy upadek Madonny podczas świątecznej procesji był zwiastunem nieszczęśliwych wydarzeń, które nawiedziły sielską grecką wyspę? Ikona Matki Boskiej Płaczącej z Toros stała się świadkiem wielu zbrodni. Jaką tajemnicę skrywa cerkiew wzniesiona na skalnym urwisku? Czy Klara - policyjny psycholog - pomoże rozwikłać sekrety wyspiarzy? Fabuła obmyślona z iście greckim sprytem jest oryginalną intrygą wciągającą Czytelnika w dynamiczną i zaskakującą akcję rozgrywającą się wśród malowniczych krajobrazów Grecji. Nowe, poprawione wydanie powieści obyczajowo-sensacyjnej, która po raz pierwszy ukazała się pod tytułem Tajemnice greckiej Madonny.

Będzie oczywiście recenzja, będzie także konkurs. Jesteście ciekawi tej powieści?

9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger