Polub i wygraj! Konkurs!
Jarosław Prusiński postanowił przeznaczyć dla was jeden egzemplarz swojej książki pt. "Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść". Zapraszam do wzięcia udziału w prostym konkursie.
Zasady konkursu: 

·      W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez wyjątku.
·      Konkurs trwa od dzisiaj do 14 maja 2017 r., do północy.
·      Aby wziąć udział w konkursie, należy:

Polubić dwie strony na facebooku - autora oraz moją:


A także:

Napisać, dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać książkę.

·     Swoją odpowiedź należy zostawić pod tym postem, jako komentarz w formie:

Lubię obydwie strony jako..
Odpowiedź:

·     Wśród poprawnych zgłoszeń, jakie pozostawicie pod ogłoszeniem, wybiorę jedno, które najbardziej mi się spodoba.
·    Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu pięciu dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca winien skontaktować się ze mną na podany adres e-mail: subiektywnie.o.ksiazkach@gmail.com w ciągu trzech dni. Nagroda zostanie wysłana w ciągu miesiąca.

UWAGA:
Możecie w ogłoszeniu podać swój adres e-mail, ale robicie to na własną odpowiedzialność, gdyż w ostatnim czasie wystąpiły przypadki wykorzystywania tychże adresów przez oszustów wyłudzających pieniądze. Pamiętajcie, nie wymagam uzupełniania żadnych formularzy ani podawania numeru telefonu.

 Do dzieła! Książka czeka na nowego właściciela!

30 komentarzy:

 1. Lubię obydwie strony jako Sylwia Waligóra
  Odp:"Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść" powinna trafić do mnie, ponieważ ostatnio mam niespotykany dotąd u mnie pociąg do mistycznych i mistycznych korzeni naszego narodu, państwa. Fascynuje mnie słowiański kult bóstw, a jak się okazuje nic nie wiem o jego genezie. Myślę, że najwyższy czas, by uzupełnić wiedzę, a książka do tego idealna!
  A okładka - świetna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię obydwie strony jako Karolina Godlewska. Powinnam wygrać ponieważ mam odpowiednią lukę w swojej biblioteczce, którą muszę zapełnić odpowiednią pozycją książkową żeby inne mogły trzymać pion:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię obydwie strony Leszek Matuszny :) Tytuł jest niesamowity"Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść"a dlaczego to ja mam być wybrany, a może dlatego ze względu na jedno słowo "słowiańska " tak mam ukochaną małżonkę słowiankę przepiękną o błękitnych źrenicach, o cudownym sercu. Musiałem dużo poświęcić , długą batalię stoczyć by ta istota mnie zauważyła i pokochała a zawarte tak jak w literaturze tak i w moim życiu pojawiły się wątki kryminału czy romansu ;) pozdrawiam L.M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię strony jako;Sabina FK
  Obserwuję jako;Sabina Fabczak
  Myślę,że do mnie powinna trafić,nie będę pisać o słowiańskich korzeniach,miłości itd.Okładka jest dla mnie bardzo intrygująca,lubię czytać książki z wątkiem kryminalnym i miłością,lub romansem w tle.Wszystko to dodaje smaku i pikanterii książkom wtedy czyta się je, przyjemnie i z zaciekawieniem niecierpliwie przewraca strony.Chcę byśmy się zaprzyjaźnię z,,Zapomnianymi bogami"u mnie będą mieli jak w niebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię obydwie strony jako Paulina Hołda.
  Odpowiedź: Chciałabym, aby ta Książka trafiła do mnie, ponieważ już dawno nie czytałam książki o takiej tematyce. Myślę, że będę o niej pamiętała i chętnie do niej wracała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię obydwie strony jako Arek Petri
  Odpowiedź: Myślę, że powinienem otrzymać tę książkę, ponieważ... na pewno ją przeczytam :) Chętnie zrobię sobie krótki odwyk od nałogowo czytanej literatury grozy na zmianę z sci-fiction, tym bardziej, że po opisie można spodziewać się czegoś dobrego, w historyczno-kryminalno-romantycznym klimacie.
  Chciałem poprawić poprzedni komentarz i wrzucić jak trza, ale coś nie wyszło :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dlaczego ja miałbym dostać tą książkę?
  Hm trudne pytanie z pośród tylu chętnych, ponieważ interesuję się mitologią słowiańską. Pamieć o naszych dziadkach została przez historie i kościół mocno zamazana. W dzisiejszych czasach ludzie zapominają o swojej kulturze a jesteśmy Słowianami. W dobie internetu i komercjalizacji rzadko można poczytać i usłyszeć o prawdziwej starodawnej Polsce a ta książka podniosłaby moją wiedzę o kulturze naszych Praojców
  Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie, jak i samego autora :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię obydwie książki jako Ewa Filipowicz. Odpowiedź: Moja pogańska dusza odkopała już dawno zapomnianych bogów. Myślę, że każdy nosi w sobie głęboko ukryte pogańskie korzenie, nie każdy jeszcze je odkrył. Mam nadzieję, że ta książka, obok wielu innych ostatnio się ukazujących, pozwoli wielu z nas poznać swoją prawdziwą tożsamość. Chętnie bedę się nią dzieliła :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Miało być dwie sttony :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzecie podejście: strony

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię obydwie strony jako Elwira Golec
  Odpowiedz: Bardzo chciałabym wygrać książkę ''ZAPOMNIANI BOGOWIE''.Uwielbiam czytać,poznawać, wciąż odkrywać nowe fakty z życia naszych przodków od dziadków po praprapraprapra....wszak pewne jest jedno, nasi przodkowie Słowianie , żyli w zupełnie innym -wolnym i szczęśliwym świecie.Żyli i przeżyli a wiarę , obyczaje , przysłowia i tradyjce przekazali nam .Mimo iż zupełnie zmienił się światopogląd słowiańska dusza wciąż w nas tkwi! Pierun, Marzanna, Kupalnocka, Wielkanoc, Licho , Echo, Wróżki , Zmory ,Dola czy pech to wszystko słowiańska żyła jest :) Tmat jest ogromnie ciekawy chciałabym dowiedzieć się jeszcze więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Deus Ex Machina4 maja 2017 22:00

  Lubię obydwie strony jako Deus Ex Machina.
  Odpowiedź: Bardzo miło by mi było, gdybym mógł otrzymać ową książkę, gdyż w przeciwieństwie do tej publikacji, czyli "Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść", chciałbym być "niezapomnianym (nie pominiętym) bogiem", czyli w tym przypadku zwycięzcą tej słowiańskiej "opowieści", czyli tego konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Lubię obydwie strony jako J. Świerczyńska
  Odpowiedź: Byłoby mi bardzo miło, gdybym otrzymała tę książkę, ponieważ będzie miłą odskocznią od nordyckich wierzeń, w których ostatnimi czasy się zaczytywałam. Teraz czas na Słowian :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Lubię obydwie strony jako Gosia Stępień.
  Każdy dostać chce książeczkę,
  By wypełnić biblioteczkę!
  A przyjemność z jej czytania,
  Większa będzie niż z wolnym czasie leniuchowania!

  OdpowiedzUsuń
 16. Lubię obydwie strony jako Bl Anka
  Odpowiedź:
  Zapach palonych gałązek brzozowych, szelest drewnianych paciorków, ciepło rozgrzewanych kamieni nad paleniskiem, czczenie drzew jako duszy zmarłych i stawiane kurchanów, to atmosfera, w której uwielbiam się zanurzyć... Szanuję pamięć przodków, tych bliskich i odległych, nieznanych, bardzo fascynują mnie ich wierzenia i wszelka literatura na ten temat. Wiele przesądów i obrzędów ma swoje korzenie w naszych pradawnych wierzeniach, a odkrywanie ich źródła wzbogaca naszą tożsamość. Wyszło trochę patetycznie, ale słowiańskie magiczne i tajemnicze dzieje zawsze skłaniają mnie do refleksji na temat tego, ile w nas współczesnych tkwi nieświadomej pamieci tamtych czasów.

  Pozdrawiam serdecznie
  Blanka (Bl Anka)

  OdpowiedzUsuń

 17. Pokaż listę

  Przeciągnij w dół, aby odświeżyć...

  c
  Od: cuddles
  18:50
  Lubię obydwie strony jako: Agnieszka Ziętarska
  Odpowiedź:
  Jestem fanką historii niemal od zawsze i od kiedy pamiętam zastanawiałam się jak to możliwe, że nasz naród pojawił się w momencie chrztu w 966 roku dosłownie znikąd. Istna magia, albo celowe tuszowanie historii? Nie jestem do końca pewna, ale więcej o nas mówią stare podania innych państw niż nasze. Jak dla mnie sprawa jest dość podejrzana. Książki o tym milczą, a nieliczne artykuły, które udało mi się odnaleźć, pochodzą z mało wiarygodnych źródeł. Tak więc nigdy do końca nie dowiedziałam się co, jak i gdzie w tym niewiarygodnie intrygującym temacie.
  Dodam jeszcze, że jestem za wprowadzeniem takiej wiedzy do podręczników. Niech dzieci też ugryzą kawałek naszej historii, to wspaniała możliwość.

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Lubię obydwie strony jako Marta Korycka
  Odpowiedź: Jestem Polką i Słowianką, ale mieszkam na dawnych ziemiach pruskiego plemienia Bartów. Niestety, słowiańskich bogów znam tylko z powieści Józefa Ignacego Kraszewskiego „Stara baśń” i jest to wiedza dość pobieżna… Ale co ciekawe, w ekranizacji „Starej baśni” pojawia się posąg pruskiej baby, której pierwowzorem jest baba znaleziona koło zamku krzyżackiego w mej wsi, a obecnie stojąca na dziedzińcu olsztyńskiego zamku. Kto, jak nie ja, powinien otrzymać „Zapomnianych Bogów”?

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystkim osobom, które wzięły udział chciałbym bardzo gorąco podziękować. Czekam na decyzję Awioli, żeby wysłać książkę zwycięscy. Natomiast wszystkim pozostałym podeślę e-booka. Znajdziecie mnie na Lubimy Czytać, znajdziecie mnie na: http://jprusinski.blogspot.com. Odezwijcie się i podajcie adres do wysyłki (jeśli chcecie e-booka).
  Z pozdrowieniami
  JP

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger