"Która jego jest" już niebawem w księgarniach pod patronatem medialnym Subiektywnie o książkach!To długo wyczekiwana przeze mnie premiera tego roku. "Która jego jest" autorstwa S. M. Borowiecky już 15 marca zawita w polskich księgarniach. Mam wielki zaszczyt patronować medialnie tej książce!

W monachijskim kościele pada strzał. Ksiądz Adolf Rielke, powiązany z nazistami i organizacją Stille Hilfe, zostaje zamordowany. Tymczasem Anna Braun, wnuczka Adolfa Hitlera, pragnie jednego – odzyskać władzę odebraną jej dziadkowi. Demony przeszłości wychodzą z cienia. Jeszcze chwila, a hasło „Odyn zamiast Jezusa”, może stać się rzeczywistością…

Młoda Amerykanka Zoja Pietrowna i Serge Magdi, badacz prawosławnych ikon powiązany z tajemnym Bractwem Chryzmonu, mają coraz mniej czasu. Ścigani przez dwie największe agencje wywiadowcze świata, muszą odnaleźć mityczną Ewangelię Apostolic, zanim będzie za późno.

Czy Jezus i Maria Magdalena byli potomkami królewskiego rodu Dawida? Czy Protoewangelia jest przepowiednią, która spełnia się na naszych oczach? Czy na terenie Watykanu znajduje się kościół nazistów? I jaką rolę w tym wszystkim odgrywają amerykański i niemiecki wywiad?


Druga część kontrowersyjnej książki „Ani Żadnej Rzeczy” to brawurowe połączenie thrillera, sensacji i powieści przygodowej. Symbole i szyfry, prowadzą w głąb historii, splatając się ze Starym Testamentem, kabałą i germańskimi mitami. Wszystkie drogi prowadzą do Izraela i grobu pewnego świętego, w którym ukryte są tajemnice Kościoła, których pragną wszyscy…

S. M. Borowiecky to Sandra Borowiecka. Rocznik 1988. Dziennikarka, autorka scenariuszy. Współpracowała min. z Radiem Kolor, TVN, TTV, Superstacją, Polsat News Dwa, Super Expressem, Gazetą Bankową, Uważam Rze. Po ogólnopolskim sukcesie reportażu „Wyzysk Polski” w 2013 roku, przekształciła reporterskiego bloga w niezależny magazyn reporterski Szpalta.com i wydawnictwo, które dziś wchodzą w skład Grupy Medialnej Szpalta. Obecnie pracuje nad reporterską książką na temat restytucji mienia żydowskiego w Polsce po 1997 roku.Czytaliście "Ani Żadnej Rzeczy"? Zainteresowała was jej kontynuacja?

9 komentarzy:

 1. Ależ ciekawy temat. Bez dwóch zdań książka wydaje się interesująca i warta uwagi. Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje klimaty :)
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę kolejny patronat :) gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa tematyka. Przyznam, że nie znałam tej autorki. Gratuluję kolejnego patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idziesz jak burza, super:)
  Nie znam tej autorki, ale może kiedyś to zmienię:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej serii. Ale gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger