Anna Sakowicz w łódzkim Empiku, czyli będę prowadzić to spotkanie!

Spełniło się jedno z moich literackich marzeń - będę miała okazję porozmawiać z Anną Sakowicz, jedną z moich ulubionych polskich pisarek, która zagości w przyszłym tygodniu w łódzkim Empiku.

24 marca, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5


„Już nie uciekam” (Wydawnictwo Szara Godzina) to trzecia część trylogii kociewskiej, w której autorka ukazuje postać Joanny, pogodzonej z otaczającym ją światem. Świat, gdzie znajduje życiową przystań i osobę, przy której może poczuć się bezpiecznie.


Jeśli wybiera się ktoś z was na to spotkanie to zajrzyjcie na mój fanpage - można wygrać egzemplarz książki pt. "Już nie uciekam".

18 komentarzy:

 1. Chciałabym kiedyś być obecna na spotkaniu prowadzonym przez Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, jaka ja jestem szczęśliwa i jednocześnie dumna z Ciebie, że prowadzisz te wszystkie spotkania. Patrzę na fotki na Twoich kanałach i myślę sobie "Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!". Kochana, może wkrótce przeprowadzisz spotkania ze światowymi sławami - czego Ci bardzo życzę! I mam nadzieję, że będę wtedy w okolicy, by wziąć w którymś z nich udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Czekam na relację ze spotkania

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo, gratuluję Wiolu i żałuję, że mieszkam za daleko.

  OdpowiedzUsuń
 5. O super! Powodzenia! U mnie w małej mieścinie była ostatnio autorka, zresztą mieszkała tutaj kiedyś, ale niestety nie mogłam tam zawitać :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze, ale Ci zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia! Na pewno poradzisz sobie świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. No to czekam na relację:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęściaro! To już tylko 4 dni. Nie dziwię się, że Ania Sakowicz to jedna z Twoich ulubionych pisarek. Niedawno przeczytałam jej pierwszą książkę ("Już nie uciekam") właśnie i wpisałam ją w poczet swoich najlepszych. To cudowna kobieta i wspaniała pisarka. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger