Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!


Nowa powieść Zafóna do przeczytania przed polską premierą, imię i nazwisko w książce Katarzyny Bondy, spacer po Warszawie z Grzegorzem Kalinowskim i rysunki starego Szczecina autorstwa Leszka Hermana – takie literackie aukcje przygotowało wydawnictwo Muza na 25. finał WOŚP. Muza gra z Orkiestrą!


Przeczytaj nową powieść Carlosa Ruiza Zafóna przed premierą

Autor bestsellerowego „Cienia wiatru” powraca. Już tej jesieni do rąk czytelników trafi „Labirynt duchów”.  Właśnie teraz wspierając WOŚP, można zapewnić sobie lekturę tej książki jeszcze przed oficjalną premierą. Saga o Cmentarzu Zapomnianych Książek na stałe zapisała się w kanonie światowej literatury, a nowa powieść autora przynosi jej wielki finał. W „Labiryncie duchów” czytelnicy odnajdą rozwiązanie kilku tajemnic z poprzednich tomów. Nowa powieść autora to hołd złożony sztuce opowiadania, który na długo pozostanie w pamięci.Jeden z bohaterów nowej powieści Katarzyny Bondy może mieć Twoje imię i nazwisko

„Czerwony pająk” to wielki finał przygód Saszy Załuskiej, nowa zagadka kryminalna i rozwiązanie wszystkich tajemnic z poprzednich części serii. To właśnie Twoje imię i nazwisko może pojawić się w czwartym tomie serii, któremu patronuje żywioł wody. Jesteś fanem Katarzyny Bondy? Kochasz kryminały? Dołącz do licytacji i wejdź w świat Saszy Załuskiej.Zwiedź Warszawę z Grzegorzem Kalinowskim, autorem cyklu „Śmierć frajerom”

„Kalinowski to mistrz warszawskich opowieści” pisze o autorze cyklu „Śmieć frajerom” Sylwia Chutnik. Fani łotrzykowskich powieści mają okazję wybrać się na wyjątkowy spacer z Grzegorzem Kalinowski. W programie gwarantowane zwiedzanie najciemniejszych zaułków Warszawy, degustacja pyz przy Brzeskiej i rozmowa warszawską gwarą.Stary Szczecin na autorskim rysunku Leszka Hermana

Miłośnicy Pomorza z pewnością zwrócą uwagę na unikatowe rynki starego Szczecina autorstwa Leszka Hermana. Autor bestsellerowych powieści„Sedinum” i „Latarni umarłych” na co dzień jest architektem. Swój talent i miłość do miasta przenosi na papier, zarówno w postaci książek, jak i niezwykłych rysunków. Właśnie teraz dwie ilustracje mogą się znaleźć w Twoim domu.Wszystkie aukcje Muzy dla WOŚP: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=29241995Zachęcam do licytowania! Naprawdę warto!

14 komentarzy:

 1. charytatywny cel jest jak najbardziej na plus

  OdpowiedzUsuń
 2. Zafon wydaję nową powieść?! no nareszcie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na cel charytatywny zawsze warto.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kuszące i tym bardziej przeznaczone na ważny cel :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, ze i wydawnictwa przyłączają się do WOŚP.

  OdpowiedzUsuń
 6. Strasznie się cieszę, że wydawnictwa też się angażują w akcje i to tak fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mega fajnie, że wydawnictwo dołączyło to tak genialnej akcji jaką jest WOŚP!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie~ Nataliaaa
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne pomysły, zwłaszcza ten z imieniem i nazwiskiem bohatera ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fantastyczny post. Książki nie na moją kieszeń (choć szczególnie ciekawi mnie Zafon ;) ), jednak swój drobny wkład w WOŚP z rodzinką na pewno także będę miała.

  OdpowiedzUsuń
 10. fajne rzeczy były do wygrania :)

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja Latarnię mam w planach :) - tak w temacie Muzy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger