Krzysztof Gojdź, Julka Quick i Agnieszka Lis, czyli najbliższe spotkania w Empiku


Łódzki Empik przygotował dla was kolejną porcję atrakcji. W najbliższym czasie na mieszkańców Łodzi i okolic czekają trzy interesujące spotkania autorskie, w tym jedno, które będę miała przyjemność prowadzić.


KRZYSZTOF GOJDŹ
20 stycznia, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Pokaż mi swoją twarz, a powiem Ci kim jesteś. Krzysztof Gojdź, jeden z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej, autor książki „Twoja twarz, twój charakter” (Edipresse), będzie gościem łódzkiego Empiku. W książce znajdziemy porady z zakresu medycyny estetycznej, praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry twarzy oraz wiele innych podpowiedzi związanych z dbaniem o dobry wygląd.QUICK
27 stycznia, godz. 17:00
Rotunda, Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Julka „Quick” popularna młodzieżowa youtuberka, której kanał obserwuje już ponad 208 tyś osób promuje właśnie swoją drugą książkę „Tak jakby dziennik” (wyd. Znak). Julka lubi robić sporo rzeczy: fotografować, czytać, śpiewać, grać na gitarze, szyć... ale najbardziej lubi pisać i zarażać pozytywną energią ludzi dookoła! Wokół jej kanału powstała fantastyczna społeczność widzów – Kciuqów. To z myślą o nich powstała ta książka!


AGNIESZKA LIS
31 stycznia, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Agnieszka Lis - pisarka. Z wykształcenia pianistka i dziennikarka. Przez wiele lat handlowiec w wielkich korporacjach. Autorka powieści „Jutro będzie normalnie”, „Samotność we dwoje” oraz „Pozytywka”, a także cyklu bajek dla przedszkolaków Przygody Pana Parasola (2011 - wygrały "Konkurs na dobrą powieść" w kategorii bajek dla dzieci). Członek Stowarzyszenia Autorów Polskich. W roku 2010 została laureatką konkursu na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. W wyniku wygranej jej opowiadanie „Płomień cedru” zostało wydrukowane w antologii „Rozkoszne”, która została bestsellerem wydawnictwa za rok 2010. „Karuzela” (wyd. Czwarta Strona) to nowa książka autorki. Opowieść o walce z okrutną chorobą jednak pełna ciepła i subtelnego humoru. To nie tylko historia głównej bohaterki, ale także całej jej rodziny, która w obliczu tragedii jednoczy się na nowo. Są bowiem sytuacje, w których człowiek nie może być sam. Zwłaszcza, gdy każda chwila jest walką o powrót do normalności, o jeszcze jeden mały krok.


Zapraszam was oczywiście na wszystkie spotkania, ale w szczególności na spotkanie z Agnieszką Lis, które będę miała przyjemność prowadzić!

13 komentarzy:

 1. Gratuluję. Do łodzi jednak wybieram się dopiero w okolicach czerwca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie tam macie ;) zazdroszczę

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejne wyzwanie przed Tobą - życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o książce "Karuzela" niedawno czytałam na jednym czy dwóch blogach:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zacznę czytać "Karuzelę", to pewni pozazdroszczę możliwości posłuchania jej autorki na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do Łodzi mam za daleko, by skorzystać z tych spotkań, wielka szkoda :/
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie~ Nataliaaa
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach, żałuję, że nie mogę uczestniczyć w tych spotkaniach, bo do Łodzi mam kawał drogi z mojej miejscowości :/ Ale z przyjemnością kiedyś zawitam tam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda że wszytko w Łodzi... :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger