Polub i wygraj - wyniki konkursu!Dwie książki Jolanty Marii Kalety pt. "RIESE. Tam gdzie śmierć ma sowie oczy" nareszcie znajdą się w rękach nowych właścicieli. Zapraszam na wyniki konkursu.

Osobami, które spełniły wszystkie warunki konkursu i zostały wylosowane, tym samym wygrywając książkę są:


Mirosława Dudko
Małgorzata Kub


Gratuluję! Czekam trzy dni na wasze adresy do wysyłki nagród.Przy okazji chciałabym zachęcić was do wzięcia udziału w innym konkursie, który właśnie trwa, a w którym nagroda może pomóc wam w czytaniu anglojęzycznej literatury.

Konkurs "Przełam bariery" 

Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie w komunikacji językowej i przełamać barierę w mówieniu po angielsku? Jeśli tak, nasz konkurs jest dla Ciebie! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział?

  1. Uzupełnij puste dymki na grafice dostępnej na http://angloville.pl/konkurs/ za pomocą formularza i pobierz ją na swoje urządzenie
  2. Jeśli chcesz możesz do pobranego obrazka dodatkowo coś dorysować, czy dokleić. Ogólnie liczymy na Twoją kreatywność - ZASKOCZ NAS :)
  3. Przygotowaną grafikę wrzuć na swój profil Instagram oznaczając nas w opisie @anglovillepoland i dodając tag #przelambariery
  4. Obserwuj nasz profil na Instagramie -> https://www.instagram.com/anglovillepoland/
Pamiętaj że aby Twoje zgłoszenie było dla nas widoczne, Twoje konto na Instagramie nie może być prywatne. 


Nagrodą w tym konkursie jest miesięczny kurs online języka angielskiego z native speakerem za pomocą platformy Tutlo! Myślę więc, że to świetna okazja do tego, by za pomocą takiego kursu zwiększyć swoje umiejętności czytania anglojęzycznych powieści! Zachęcam was do udziału!

12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger