W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone! Czyli premiera "Hard Beat"!Realna, skomplikowana, pełna ognistych namiętności — od pierwszej do ostatniej kartki! Tak właśnie zapowiada się dzisiejsza premiera książki "Hard Beat".

Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich wypraw ginie Stella — jego narzeczona, a jednocześnie fotografka, z którą współpracował przez ostatnie dziesięć lat. Targany bólem rzuca się w wir kolejnych niebezpieczeństw, by choć na chwilę zapomnieć o tej stracie. Pomaga mu w tym Beaux Croslyn, nowa partnerka zawodowa, dla której Tanner — z wzajemnością — traci głowę.

Beaux w niczym nie przypomina typowej kobiety. Nie chce rozmawiać o swoich sekretach i nie chce się angażować, ale próbuje przyciągnąć Tannera bliżej, żeby ukryć się we mgle wzajemnego pożądania. Niestety, jej przeszłość zaczyna zagrażać ich relacji, a nawet życiu. Wówczas reporter postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę.

Pełna sekretów, namiętności i adrenaliny opowieść o miłości wbrew wszelkim regułom, postanowieniom i obietnicom. Czy Tanner i Beaux mogą liczyć na odrobinę szczęścia?

Driven” jest debiutanckim cyklem powieści K. Bromberg. Książki te trudno zaliczyć do zwykłych romansów. Są czymś więcej: emocjonującą, niepokojąco wciągającą podróżą w świat pełen namiętności, pożądania i nieokiełznanej pasji. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Kolejne książki z serii „Driven” są niezwykle ciepło oceniane m.in. przez „New York Timesa” i „USA Today”, a niezliczone rzesze Czytelniczek niecierpliwie wyczekują każdej nowej powieści.


Znacie prozę K. Bromberg? Skusicie się na tę książkę?

19 komentarzy:

 1. Niby autorka bestselleów, a pierwszy raz o niej słyszę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, już wiem, że to nie dla mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę książkę u siebie na półce. Jak tylko skończę "Slow burn" biorę się za nią :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście przeczytałam wszystkie książki autorki, które pojawiły się na naszym rynku wydawniczym. Bardzo lubię twórczość autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, nie dla mnie - nie przepadam za erotykami. ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. Kusząca recenzja tylko doba ma tylko 24 godziny;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej serii, ale bardzo dużo o niej słyszałam i bardzo prawdopodobne jest, że może w przyszłym roku zacznę ją czytać od początku. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam i szczerze mówiąc, nie wiem, czy się skuszę. Wszystkie te erotyki wydaja mi się ostatnio tak podobne, że wydaje mi się, że cokolwiek nie chwycę, dostanę to samo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niekoniecznie jest to książka w moim stylu ;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam i raczej się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam już za sobą wszystkie części tej serii poza tą jedną. Nic straconego bo czeka już na półce i nie długo się za nią zabieram. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Miałam okazję czytać jej trylogię i zdecydowanie trafiła na listę moich ulubionych pisarek :) I kto wie, może faktycznie się również na tą skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Miałam okazję czytać jej trylogię i zdecydowanie trafiła na listę moich ulubionych pisarek :) I kto wie, może faktycznie się również na tą skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Doskonała książka na nadchodzące długie, jesienne wieczory...

  OdpowiedzUsuń
 15. Znam i moim zdanie, to najlepsza powieść z cyklu Driven ;-)

  OdpowiedzUsuń
 16. MI już się podoba :) Chętnie po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie powiem, nawet kusząco brzmi

  OdpowiedzUsuń
 18. Wszystkie książki tej pani nadal przede mną, jednak na powyższą na pewno się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger