Katarzyna Bonda i inni w łódzkim Empiku!Końcówka września to kilka ciekawych spotkań autorskich w łódzkim Empiku zlokalizowanym w Manufakturze. Warto na nie przybyć!

ANETA JADOWSKA
21 września, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Królowa polskiego urban fantasy otwiera właśnie serię o Nikicie. „Dziewczyna z Dzielnicy Cudów” (wyd. SQN Imaginatio) to twarda kobieta, jako córka zabójczyni i szaleńca chce od życia jednego – nie pójść ścieżką żadnego z rodziców. Choć na to może być już za późno. „Jadowska przyzwyczaiła swoich czytelników do kilku rzeczy: nietuzinkowych bohaterek, alternatywnych miast pełnych złowrogich stworzeń i niedających się przewidzieć zwrotów akcji. W Dziewczynie… jest to wszystko, za co czytelnicy pokochali serię o Dorze Wilk, i dużo, dużo więcej!”  Anna Misztak, red. nacz. Lubimyczytac.pl

SZYMON RADZIMIERSKI
25 września, godz. 13:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Szymon Radzimierski - młody podróżnik i bloger, łowca przygód. Miłośnik hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt.. Uwielbia ekstremalne warunki – trekking przez dżunglę na Borneo, wspinaczkę na czynny wulkan w Etiopii, pływanie z ogromnymi mantami i rekinami wielorybami. Obecnie Szymon promuje swoją książkę „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo” (wyd.Burda Publishing Polska). "Wpisz swoje imię" – prosi na początku autor – "od teraz będziesz częścią naszej ekipy". I tak się staje. Czytelnik staje się towarzyszem podróży, wszystko wydarza się teraz, na jego oczach. Ta książka to unikalny, zabawny, pełen zaskoczeń i odkryć dziennik z podróży dziesięcioletniego chłopca.


MAGDALENA KOSTYSZYN
27 września, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Zapraszamy na przedpremierowe spotkanie z Magdaleną Kostyszyn – znaną lepiej jako Ch…wa Pani Domu, która udowodnia, że dzielenie się własnymi wpadkami może wzbudzić ogromny aplauz – nawet, jak w jej przypadku, pół miliona fanów na Facebooku. W 2016 roku otrzymała tytuł Superbohaterki Czytelniczek „Wysokich Obcasów”. Książka „Ch…wa Pani Domu” powstała z tęsknoty za normalnością, z potrzeby stawienia czoła problemom współczesnych kobiet. Gdy na próżno dążymy do osiągnięcia doskonałości, zejście na ziemię wydaje się najprzyjemniejszym uczuciem na świecie. Tym bardziej, że lektura ułatwia spojrzenie na świat z humorem, ironią oraz zdrowym dystansem do siebie i innych.


KATARZYNA BONDA
28 września, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

„Będę Łódź podpalać, będą też eksplozje, szykuję wam ostrą jazdę, uważajcie!” - zapowiedziała Katarzyna Bonda. Przypowiednia stała się faktem, zatem zapraszamy na premierowe spotkanie królową kryminałów. „Lampiony” (wyd. MUZA) to trzeci tom tetralogii o Saszy Załuskiej, profilerka, tym razem będzie musiała stawić czoło szalonemu podpalaczowi, a to wszystko wydarzy się na ulicach naszego miasta.


ROBERT TROJANOWSKI
30 września, godz. 18:00
empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

W ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi zapraszamy na spotkanie z Robertem Trojanowskim.  Dziennikarz, rysownik prasowy i komiksowy, ilustrator, dramaturg, autor słuchowisk radiowych, scenarzysta filmów reklamowych i offowych, copywriter i bloger zajmujący się czarnym humorem opowie o zbliżającym się Festiwalu, nowej książce („Zabaw się w biurze” wyd. Kaktus), planach na przyszłość i oczywiście o komiksach.Oczywiście priorytetem jest dla mnie spotkanie z Katarzyną Bondą. Będę na pewno! A wy?

26 komentarzy:

 1. Co tam Łódź. Bonda będzie w Katowicach! :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Do Przeworska mogliby przyjechać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że ciekawie będzie w łódzkim empiku ;) Ja niestety nie mogę sobie pozwolić przez pracę na takie wypady, a i kawałek od Łodzi mam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie.. ;-)

  Zapraszam do mnie.
  http://malgosiastyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. I znowu daleko ode mnie. ;/ Szkoda, że Łódź, bo chętnie bym sobie poszła na takie spotkania. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym chciała być na spotkaniu z Panią Anetą i nawet będę jutro w Łodzi, ale niestety nie wyrobię się czasowo, żeby przy okazji odwiedzić empik.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szymon Radzimierski mnie interesuje, ostatnio widziałam w Internecie jego książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie na pewno nie będzie, ale życzę Ci samych przyjemności na tych spotkaniach. No i czegoś się przy okazji dowiedziałam - pierwszy raz słyszę/czytam o Szymonie Radzimierskim...

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, że informujesz :) Wprawdzie nie czytałam jeszcze żadnej książki Bondy, ale na spotkanie z nią chętnie bym się wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bez szans jestem, do Łodzi nie dotrę, ale gdybym miała możliwość, to poszłabym na spotkanie z Ch...ą Panią Domu i młodym Szymonem (to imponujące, co on robi w tak młodym wieku!).

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak zawsze w łodzi się dzieje - u mnie nic ... :( Ratują mnie tylko wyjazdy na kt niestety nie zawsze mam czas,...

  OdpowiedzUsuń
 12. Zaaa daleko ;/ Ale może pani Bonda zagości kiedyś w lubelskim Empiku :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Może wreszcie będę miała możliwość się zjawić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Przez to że mieszkam na "końcu świata" mam wszędzie daleko i omijają mnie ciekawe spotkania :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Żałuję, że nie mogę być jutro w Łodzi, ale w Warszawie na szczęście jest spotkanie z Anetą za tydzień... A jutro wybieram się na spotkanie z Remigiuszem Mrozem

  OdpowiedzUsuń
 16. Zazdroszczę, szkoda tylko, że nie moje rejony wycieczek krajoznawczych;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Czyli rozumiem, że relacja będzie:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ta okładka książki pani Jadowskiej... O.O Gdybym zobaczyła ją w sklepie, a ktoś trzymałby jedyny egzemplarz, podleciałabym do tej osoby i wydarłabym jej książkę z rąk XD

  OdpowiedzUsuń
 19. Będzie Bonda też w Katowicach i w Gliwicach��

  OdpowiedzUsuń
 20. Mam za daleko do Łodzi, a tyle ciekawych atrakcji :<

  OdpowiedzUsuń
 21. Dla mnie w czwartek wiadomością dnia była informacja, że Katarzyna Bonda będzie w październiku w Gliwicach :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Dla mnie w czwartek wiadomością dnia była informacja, że Katarzyna Bonda będzie w październiku w Gliwicach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger