"Autodestrukcja" już u mnie!"Autodestrukcja" Moniki Zajas to książka, z którą z pewnością warto się zmierzyć w swojej czytelniczej wędrówce. Ten debiut wstrząsa, ale także skłania do szeroko zakrojonej refleksji nad kondycją współczesnego człowieka. Cieszę się, że książka ta trafiła do grupy utworów objętych moim patronatem medialnym. 

Jak widzicie już sama okładka sprawia niepokojące i mroczne wrażenie. Moją recenzję książki przeczytacie pod tym linkiem - KLIK. A tak prezentuje się jej tylna okładka z moim logo. Piękny widok!

Zapraszam was wieczorem do mojego małego literackiego zakątka. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Czarna Kawa mam do rozdania aż trzy egzemplarze "Autodestrukcji" - prosto z drukarni, świeżutkie i pachnące.

12 komentarzy:

 1. O tak, okładka jest mroczna. Ale zrównoważyłaś ją tymi różami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcie, a sama książka zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sarajewianka
  Chyba nie sięgnę po tę pozycję, ale osoby, które przeczytają, z pewnością ocenią, czy bohaterowie, mają szansę wyjść z niebezpiecznych stanów ducha sami, czy po prostu wymagają specjalistycznego leczenia. Czy marzenia to naprawdę marzenia, czy obsesje (?) Czy lęk przed występami, to zwykła trema, czy już nerwica (?). Myślę, że to trudna lektura. Może ważna pozycja dla psychologów, terapeutów... których teraz jest coraz więcej, bo ludzie nie radzą sobie ze stresem, tempem życia i wszechobecnymi obrazami, informacjami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiolu gratuluje patronatu! Kolejny raz sięgnęłam po książkę, której patronujesz i jest bezbłędna! Czytam ją na raty, ponieważ żal mi ją przeczytać w jeden wieczór:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana moja, szalejesz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Okładka pobudza wyobraźnię, jest całkiem w moim guście. Może spróbuje swoich sił w konkursie. Tymczasem gratuluję patronatu.
  Ostatnio nominowałam Cię Unpopular Opinion Book TAG, tutaj: http://zjadamszminke.blogspot.com/2016/07/unpopular-opinion-book-tag.html,
  mam nadzieję, że odpowiesz na nominację :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger