Na głowie stanęło - wyniki konkursu


Wasza kreatywność mnie po prostu zadziwia! Chyba niebawem sama stanę na głowie, ale za nim to zrobię, zapraszam na wyniki konkursu.
Pytanie brzmiało:


Napisz, co musiałoby "stanąć na głowie", by czytanie stało się modne w naszym kraju.


Dwie odpowiedzi, które najbardziej mnie zaskoczyły:

Little Decoy 27 maja 2016 23:06
Gdyby państwo płaciło obywatelom od każdej przeczytanej książki, wszyscy stawaliby na głowie, by znaleźć się na początku kolejki w bibliotece :)
Pozdrawiam! :D e-mail: little.decoy7@gmail.com


Karolina Klekowska28 maja 2016 13:15
Jestem przekonana, że gdyby rozgłosić, że czytania pomaga w spalaniu kalorii i wyszczuplająca sylwetkę bez ogromu ćwiczeń czy przebiegniętych kilometrów, to duża część społeczeństwa rzuciłaby się do Empiku. Teraz jest moda na bycie fit. Jeśli nie spędzasz całego dnia na siłowni, to nie jesteś Cook. Gdyby nasz metabolizm "stanął na głowie" i spalanie kalorii odbywałoby się przez mózgowe napędzanie z czytania, to nikt nie wachałby się czytać minimum jedną książkę przed snem ;) Któż nie chciałby wyglądać jak młody bóg, siedząc wygodnie w fotelu z lekturą, a bez wylewania litrów potu, pracując jedynie głową ;) ?! W takiej sytuacji WSZYSCY POLACY czytaliby książki. Niestety ...na razie - bo nie wiemy jeszcze, co wymyślą amerykańscy naukowcy - dbanie o sylwetkę tak nie działa. Czytanie pomaga jedynie na" wygląd" intelektualny, a tylko część z nas o nie dba. Może jednak kiedyś to się zmieni....😃 E-mail: gepard1234@op.pl

Gratuluję! Jestem pod wrażeniem waszych pomysłów!

12 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger