Katarzyna Puzyńska i Ilona Łepkowska w łódzkim Empiku!


Łódzki Empik zlokalizowany w Manufakturze zaprasza na dwa, interesujące spotkania autorskie. Łódź odwiedzą bowiem Katarzyna Puzyńska oraz Ilona Łepkowska.

9 czerwca, godz. 18:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Zapraszamy na spotkanie promujące najnowszą książkę Katarzyny Puzyńskiej „Łaskun” (Prószyński i S-ka). Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów. „Łaskun” to szósty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Czyżby to Daniel był mordercą? A może to ktoś z komendy chce go wrobić w podwójne zabójstwo? Ale skoro Podgórski jest niewinny, to dlaczego ucieka?
13 czerwca, godz. 18:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Premiera książki „Pani mnie z kimś pomyliła” (Muza S.A.) jest najlepszym powodem do spotkania z autorką i reżyserką filmów i seriali, Iloną Łepkowską. Po raz kolejny ukazuje nam świat, w którym nie ma prostych rozwiązań. Miłość i pieniądze nie zawsze idą w parze, a recepta na szczęście nigdy nie jest prosta. Czasami, aby ją wykupić, trzeba zapłacić naprawdę wiele.Zachęcam wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic do przyjścia na powyższe spotkania. Na moim profilu na facebooku - KLIK ogłoszę dzisiaj konkurs, w którym będzie można wygrać książkę Kasi Puzyńskiej, także zaglądajcie! Warto!

11 komentarzy:

 1. Pierwszą z autorek kojarzę za sprawą "Motylka", choć jeszcze nie przeczytałam żadnej z jej książek :) Na pewno ciekawe wydarzenie dla fanów tych autorek!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe wydarzenia. Do tej pory przeczytałam jedną książkę pani Puzyńskiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. to prawda milosc i pieniadze generalnie nie ida w parze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że mam tak daleko! Bo z chęcią poznałabym Puzyńską i przy okazji kupiłabym jakąś książkę, bo w bibliotece to się chyba nie doczekam. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasi Puzyńskiej posłuchać żywo - marzenie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze skusiłabym się, ale nie wiem jeszcze jak będę stać z wolnym czasem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Że też ta Łódź musi być tak daleko!
  A zajrzę potem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pierwsze byśmy poszły, ale będziemy już w pociągu :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo chciałabym spotkać panią Puzyńską. Kocham jej książki. Tylko czemu mieszkam tak daleko... :(

  OdpowiedzUsuń
 10. No jaki pech,że 9 akurat wyjeżdżam :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie za daleko, ale "Łaskuna" na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger