"Na głowie stanęło" Michała Krupy już niebawem pod patronatem medialnym "Subiektywnie o książkach"!Z wielką przyjemnością chciałabym wam ogłosić, iż najnowsza powieść Michała Krupy pt. "Na głowie stanęło" zostanie wydana pod moim patronatem medialnym. Premiera książki już 1 czerwca 2016 r.

"Na głowie stanęło"

DATA PREMIERY - 01.06.2016
WYDAWCA - Psychoskok
ISBN - 978-83-7900-532-1 
EAN - 978-83-7900-532-1
CENA DETALICZNA - 29,90
ILOŚĆ STRON - 168„Na głowie stanęło” jest ciepłą komedią obyczajowo – sensacyjną poruszającą kilka tematów: tolerancji i solidarności społecznej oraz odwagi do podejmowania wyzwań... 

które nie tylko zmieniają, ale też wzbogacają nasze życie. Życie Ryszarda oparte jest na codziennych, rutynowych czynnościach. Nudna praca wklepywacza danych do komputera, później domowe zacisze. Jego życie jest przewidywalne tak samo jak przewidywalna jest zmiana pór roku. Po lecie przychodzi jesień, tak samo jak po godzinach spędzonych w pracy nadchodzi czas odpoczynku. Ryszard lubi tę rutynę, ponieważ daje mu poczucie bezpieczeństwa. Mieszka na jednym z wielu osiedli wybudowanych w latach rozkwitu socjalizmu w Polsce. Tam się wychował i nadal mieszka w odziedziczonym po rodzicach mieszkaniu. Słowem – nuda. Jednak pewnego dnia wszystko się zmieni. Na osiedlu pojawi się tajemniczy wandal, który nocami maluje samochody. Osobnik szybko zyska pseudonim Malarz, a w jego poszukiwania zaangażuje się cała społeczność osiedlowa. To doświadczenie zmieni Ryszarda i mieszkańców blokowiska.


Jestem już po lekturze tej książki, więc niebawem poznacie moją recenzję. Jesteście zainteresowani jej przeczytaniem?

24 komentarze:

 1. Gratulacje :) Który to już Twój patronat?
  Brakuje mi Ciebie w pewnym temacie :((((

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kolejnego patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No super! Gratuluję patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka ciekawie się zapowiada. Na pewno będę wypatrywać Twojej recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Komedia obyczajowa brzmi ciekawie. Wiolu gratulacje z patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne gratulacje patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu. O właśnie, przypomniałam sobie, że miałam zapoznać się z inną powieścią Michała Krupy, więc jestem bardzo zainteresowana także tą recenzją :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbardziej interesują mnie nowi sąsiedzi - jak sie odnajdą w nowej dla nich rzeczywistości i co stanęło na głowie ;)
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję, musisz być dumna! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję patronatu i z niecierpliwością czekam na recenzję, bo książka zapowiada się bardzo ciekawie :).

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję patronatu! :) Nie powiem, jestem ciekawa, co się ukrywa za tą intrygującą okładką. Chętnie poznam Twoją opinię na temat tej książk.
  Pozdrawiam, Oliwia :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wspaniałe wieści! Gratulacje :) z zapowiedzi widzę ze książka w moim stylu, tematyka dotykająca kondycji współczesnego człowieka w komediowej formie idealnie trafia w mój gust :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wspaniałe wieści! Gratulacje :) z zapowiedzi widzę ze książka w moim stylu, tematyka dotykająca kondycji współczesnego człowieka w komediowej formie idealnie trafia w mój gust :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję:) Podobnie jak w przypadku Krysi, u Ciebie też nie nadążam za Twoimi patronatami:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger