Konkurs literacki na opowiadanie do antologiiWydawnictwo Wieża Czarnoksiężnika zachęca do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie LGBTQ, które zostanie umieszczone w antologii "Kochankowie niedoskonali".


Tematem wiodącym opowiadań w zbiorze jest miłość w nietypowych i problematycznych ujęciach – miłość inna, wyobcowana, zakazana, okaleczona, wynaturzona, nieszczęśliwa, niespełniona, wyniszczająca, makabryczna, szalona, psychopatyczna, bądź też futurystyczna, kosmiczna, naukowa, z innego wymiaru, nadprzyrodzona, nawiedzona itp.

Zależy nam na opowiadaniu, które - w ramach powyższego zakresu tematycznego – będzie skupione na problematyce LGBTQ. Mogą to być zatem motywy dotyczące gejów, lesbijek, osób transseksualnych, biseksualnych, transwestytów czy też zagadnienia związane z rozróżnieniem na płeć biologiczną (sex) i kulturową (gender).

Gatunki literackie dopuszczalne w zbiorze opowiadań: obyczaj, erotyka, fantasy, horror, sci-fi, weird fiction, dark crime.

Opowiadania mieszczące się w tym zakresie tematycznym i gatunkowym można nadsyłać do końca kwietnia 2016 r. według wskazówek podanych na stronie"WYDAJ KSIĄŻKĘ", w temacie wiadomości wpisując „Opowiadanie LGBT”.

Szczegóły przysyłania i rozpatrywania zgłoszeń określa REGULAMIN.

Zobacz też oficjalny FANPAGE Kochanków niedoskonałych na FACEBOOKU.


Zachęcam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału!

10 komentarzy:

 1. Niestety tym razem to nie dla mnie (przynajmniej na razie), ale pomysł i inicjatywa świetna! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem kompletnie nie moja bajka, ale być może kiedyś się przekonam także do takiej tematyki. Nie mówię "nie". :-)

  Pozdrawiam,
  www.kosmetykiani.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie mój gatunek ;) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mój gatunek. Powodzenia innym ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa inicjatywa. Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie będę oryginalny ale ja też takiego opowiadania bym nie napisał, chociaż chętnie przeczytałbym prace zgłaszających, mam w pamięci ostatnie napisane opowiadanie przez jednego blogera o miłości przesiąkniętej seksem renifera z zaprzęgu Mikołaja oraz bałwana śniegowego i ich przeżywanym wspólnie dramatem w związku ze zbliżającą się wiosną, tak to opowiadanie z pewnością nadawałoby się na ten konkurs

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla niektórych może to być ciekawa inicjatywa, osobiście nie jestem zainteresowana. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odważna inicjatywa i jestem ciekawa, co wymyślą osoby biorące udział...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger