Wspomnienie z przyszłości - wyniki konkursu!


Przyszłość od wieków fascynuje całą ludzkość. A jakie jej wizje fascynują was? Zapraszam na wyniki konkursu, w którym mogliście wygrać trzy egzemplarze książki Rafała Lewandowskiego pt. "Dziedzic", będącą ostatnim tomem "Niemej Trylogii".Jakie momenty Waszej przyszłości mnie najbardziej zafascynowały?


ANTONI LEŚNIAK 6 stycznia 2016 16:27
Fascynuje mnie moment śmierci, obserwuję jej obecność wokół siebie już od jakiegoś czasu, na razie zostawiła mnie w spokoju, ale jest mniej łaskawa dla innych. W różny też sposób zaprasza ich do swego królestwa. I choć nie chcę jeszcze wchodzić zbyt głęboko w myślenie o tym, co jest za owym zakrytym tajemniczym progiem, przez który kiedyś wszyscy będziemy musieli przejść, to jednak chciałbym być świadkiem tego jak dobiega końca moje życie, gdzie, i z kim będę oraz kiedy, i jak się zachowam w obliczu spotkania z nią. Gdybym mógł zobaczyć to wydarzenie to chętnie bym się przeniósł do przyszłości.

antoni.lesniak@poczta.fmGosia B 6 stycznia 2016 16:36
Na razie jednym z moich głównych marzeń jest to, by najstarsza córka, która w wyniku wypadku siedzi na wózku, wstała na nogi. Dlatego też moim wspomnieniem z przyszłości jest moment, w którym wreszcie możemy iść obok siebie. Nie wiem, kiedy ten moment nastąpi ale mam nadzieję, że kiedyś stanie się on moim wspomnieniem.

malczes88@wp.plBeata Staniszewska 7 stycznia 2016 19:55
Jestem archeologiem, więc chciałabym się przenieść mniej więcej do roku 3000, żeby zobaczyć czy i jak ewoluujemy, a w szczególności jak ewoluują nasze dłonie, których obecnie używamy zupełnie inaczej niż jeszcze 20 lat temu - klawiatura, tablety, wiadomości tekstowe, to wszystko sprawia, ze nasze dłonie z pewnością się zmienią, prawdopodobnie najbardziej kciuki... Ciekawość mnie zżera :3

beast.m@vp.pl


Wielkie gratulacje dla zwycięzców! Jeszcze dzisiaj się z Wami skontaktuję.


17 komentarzy:

 1. Super! dziękuję bardzo i mam nadzieję, że moje wspomnienie kiedyś stanie się prawdziwe:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję -brawo :)
  jolantamurawska

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. Jedna z odpowiedzi jest pięknym obrazem przyszłości ,,,,

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulujemy! :)

  Buziaczki! ♥
  Zapraszamy do nas :)
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Archeolog przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla zwycięzców :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe odpowiedzi! Gratuluję zwycięzcom!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger