Oocyt - wyniki konkursu!

Dwa egzemplarze powieści Wiesławy Pawłowskiej-Migdał pt. "Oocyt" już za chwilę trafią do swoich nowych właścicieli. Zapraszam na wyniki konkursu.Zadanie konkursowe brzmiało:

Poleć mi książkę, którą mogłabym czytać dziecku w pierwszych dniach jego życia. Uzasadnij swój wybór.


Nagrody trafiają do:

Lusinka1 lutego 2016 20:37
Ostatnie badania wykazały, że tak naprawdę nie ważne, co się czyta, bo dzieci w tak wczesnym rozwoju nie znają semantycznego znaczenia słów, ale jak się czyta! Ciepły głos matki, spokojna narracja- myślę, że to najlepiej wpłynie na brzdąca. A jeśli tak stawiamy sprawę, to czemu by nie zaszaleć- przeczytajmy mu najlepsze dzieła światowej klasyki! Będzie to okazja, żeby samemu nadrobić braki:) mail: lucynabyrdy@poczta.onet.pl

Melduję Gotowość15 lutego 2016 01:49
Myślę, że ze spokojem mogłabyś 'karmić' dziecko, którąś z książek z serii "Jeżycjada". Dla dziecka nie ma znaczenia co czytasz. Liczy się ton głosu, emocje, które budzą się w Tobie z każdym kolejnym zdaniem. Poza tym poród to z pewnością bardzo trudny czas dla każdej matki. Czemu więc nie miałabyś pomyśleć o sobie? Przecież przy tej serii odprężyłabyś się, zapomniałabyś o nowej, często stresującej sytuacji. To byłoby korzystne zarówno dla Ciebie jak i dla dziecka.
Pozdrawiam: Marta meldujegotowosc@gmail.com


Wielkie gratulacje! Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

9 komentarzy:

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger