Recenzja książki "Dobrze, że jesteś" na portalu Walbrzyszek.com!Miło mi poinformować, iż moja recenzja książki Moniki Sawickiej pt. "Dobrze, że jesteś" została zamieszczona na portalu "Walbrzyszek.com" obejmującym swym zasięgiem takie miasta jak Wałbrzych, Świebodzice, Czarny Bór czy Kamienną Górę.Mój tekst możecie znaleźć pod tym linkiem - KLIK


Zachęcam do przeczytania :)

20 komentarzy:

 1. Naprawdę fantastyczna recenzja. Gratuluję i lecę rozejrzeć się za tą książką :-)!

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, to serdeczne gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) A strona z okolicy i czasami na nią zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to ja nawiążę do recenzji - rzeczywiście tematyka książki ciężka, choć sam wydźwięk tej książki wygląda trochę jak propagowanie stereotypu, że z patologii wyrasta tylko patologia. W sumie trudno mi ocenić, czy tak nie jest - życie samo pokazuje, że ludziom z takiego środowiska najczęściej nie udaje się wyjść poza schemat znany z rodzinnego domu. Jestem bardzo ciekawa, czy bohaterce się udało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  http://khatstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam recenzję i chętnie przeczytam książkę. Lubię trudną tematykę, nie usposabia mnie to ponuro, a wręcz przeciwnie, szczególnie, gdy książka oparta jest na faktach - wtedy jest dowodem zwyciestwa autora(ki) nad trudnościami. Aktualnie czytam coś podobnego: "Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa" Wiktorii Zender.
  Ps. Nagroda dotarła, bardzo dziekuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. I właśnie przeczytałam Twoją recenzję. Gdybym wiedziała o czym jest ta książka, z pewnością bym po nią sięgnęła. Nie zwróciłam na nią uwagi, gdyż z powodu tej bajecznej okładki spodziewałam się lekkiej obyczajówki właśnie. Super recenzja. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłe wyróżnienie, gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger