"Wasze dwa życia" - Wyniki konkursu!






Po raz kolejny postawiliście mnie przed bardzo trudnym dylematem. Mam dla Was bowiem tylko dwie książki Marty. A Trzeciak, a odpowiedzi, które chciałabym nagrodzić jest o wiele więcej. Znowu musiałam wybierać z ciężkim sercem.
Dwie odpowiedzi na pytanie:

Jeśli mielibyście magiczną możliwość przekucia swojej fantazji w rzeczywistość, kim stalibyście się na jeden dzień?

które, najbardziej mnie zainspirowały to:

nieidentyczna 8 czerwca 2015 20:28
Nie interesuję mnie zamiana w piękne elfy, okrutne wilkołaki czy przerażające zombie. Nie chcę być pomocnikiem błyskotliwego Sherlocka, przyjaciółką zwariowanej Ani z Zielonego Wzgórza czy nawet słodziutkim szczeniakiem. Jest bowiem w rzeczywistym świecie stworzenie o wiele bardziej ciekawe od tych wszystkich wymyślnych stworów i książkowych bohaterów! Bywa ono niezwykle silne, ale gdy się skaleczy lub - nie daj Boże! - lekko podziębi, panikuje i narzeka jak mało kto. Mimo że już dawno dzieckiem nie jest, zachwyca się grami czy animacjami i nadal lubi się bawić klockami LEGO i samochodzikami (rzecz jasna, zdalnie sterowanymi!). Czasami jest tak uparte, że aż irytuje, a innym razem bywa irytująco obojętne. Zna się na wszystkim (przynajmniej tak twierdzi, bo jej ogromne ego nie pozwala twierdzić inaczej), a prawda jest taka, że rozróżnia tylko podstawowe kolory i nawet jak się zgubi, nie pyta o drogę. Lubi nazywać siebie "zdobywcą", choćby nawet jedyne co ostatnio zdobył to dodatkowa puszka pepsi z promocji w markecie :P Usypiają go komedie romantyczne i dramaty obyczajowe, a ożywają mecze, kiedy 22 facetów przez 90 min wte i wewte gania za piłką. Cóż tu więcej pisać? Tak, chciałabym przez ten jeden dzień BYĆ FACETEM! Może mogłabym choć w nieznacznym stopniu zrozumieć ich męski świat :)

Pozdrawiam
nieidentyczna
zuniek@onet.pl


Marta Godlewska 9 czerwca 2015 18:55
marta.godlewska@poczta.onet.pl

Chciałabym stać się na jeden dzień swoim cieniem. Chciałabym widzieć to, czego nie widzę za plecami, po bokach... Ciekawi mnie w jaki sposób chodzę, jak się uśmiecham, jak wygląda moja twarz, gdy się denerwuję... I nie ukrywam, jestem też ciekawa, co robią ludzie, jak ich nie widzę. Czasami brakuje mi tej jednej pary oczu z tyłu głowy. Gdybym przez jeden dzień mogła stać się własnym cieniem dla rozrywki porozmawiałabym z samą sobą, zaraz po dniu obserwowania otoczenia na wieczór wyszłabym do klubu, by zobaczyć, jak tańczę. Bardzo ciekawi mnie to, co dzieje się, gdy nie widzę! Ciekawi mnie to, czego zobaczyć nie mogę! Może jako swój cień czasami mogłabym się ostrzec przed czymś... Na pewno byłoby to ciekawe doświadczenie.


GRATULUJĘ!

Wysyłam już do Was wiadomości z prośbą o podanie adresu do wysyłki książki. A wszystkich zachęcam oczywiście do wzięcia udziału w innych konkursach, jakie obecnie nadal trwają :)


17 komentarzy:

 1. Gratulację zwycięzcom. Ja dawno nic nie wygrałem. Zwłaszcza w lotto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Odpowiedzi, które wybrałaś czyta się z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale niespodzianka! Bardzo serdecznie dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że nagrodziłaś dwie osoby, które szczególnie sobie na to zasłużyły :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A niech mnie, nie udało się, ale przyjaciółka dała radę!
  Marta, pożyczysz do przeczytania! Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger