Jeden sms, który zmieni wszystko!


Miałam Wam dzisiaj przedstawić swoje biedronkowe zdobycze, ale to może poczekać, bowiem po obejrzeniu wczorajszego odcinka "Sprawy dla reportera", nie mogę przestać myśleć o Asi – trzydziestoczteroletniej poetce, dla której ciało stało się więzieniem. Książkoholicy, każdy z Was może pomóc Asi wydać książkę!Asia pomimo tego, że nie mówi i nie kontaktuje się normalnie z otoczeniem - wydała już tomik poezji. Jednak jej nieosiągalnym dotąd marzeniem jest zakup innowacyjnego wynalazku – cyber oka, dzięki któremu będzie mogła porozumiewać się ze światem i co najważniejsze, będzie mogła napisać i wydać książkę. Wyobraźcie sobie, że Asia wydawcę już ma! Nie ma tylko jak przekazać tego, co siedzi w jej głowie - a jest tego naprawdę wiele!

Zakup cyber oka to koszt około 20 000 zł, nie jest to więc jakaś niebotyczna kwota. Rodziców Asi jednak nie stać na zakup takiego sprzętu. Jeśli każdy z nas wyśle sms-a, który nie kosztuje wiele, bo jedynie 2,46 z vat, Asia będzie mogła napisać dla nas fantastyczną książkę! I to pewnie niejedną!

Oglądając wczorajszy przejmujący reportaż, który znajdziecie pod tym linkiem – KLIK, bardzo się wzruszyłam i od razu wysłałam sms-a, dopingując również całą swoją rodzinę do tego kroku. To przecież tak niewiele dla nas, a dla Asi to nowe życie! Życie z pisaniem i wyrzuceniem nagromadzonych w sobie uczuć. Otwórzcie swoje serca!

Obejrzyjcie reportaż i wyślijcie sms-a o treści :

ASIA pod numer 72052
koszt to jedynie 2,46 z vat

Jeśli możecie to udostępnijcie tę informację dalej. Pomożecie?

20 komentarzy:

 1. Widziałem wczoraj fragment tego reportażu. I oczywiście wyślę sms-a.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sms już wysłany. Udostępniam informację dalej. Może jeszcze ktoś się przyłączy. Pozdrawiam, Sylwia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sms wysłany :) Mam nadzieję, że jej marzenie szybko się spełni !

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie i ja pomogę i wyślę smsa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że większość z nas pomoże. Ja już sms wysłałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wysłałam sms'a, to naprawdę malutka kwota, przekazałam też mamie-również wysłała. Mam nadzieję, że się uda nazbierać te 20 tysięcy w jak najkrótszym czasie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Udostępniłam i wysłałam Sms.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie, że pomogę. Udostępniłam i wysłałam sms :)
  No i czekam na książkę!

  OdpowiedzUsuń
 9. ogladalam ten program, dzieki za przypmnienie o sms:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję, że Asia zrealizuje swoje marzenie, czego jej z całego serca życzę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajnie, że ktoś się zainteresował tym tematem, choć szkoda, że historia Asi pojawiła się w Sprawie dla reportera - oni robią reportaż, a potem umywają ręce. O wiele lepiej byłoby ten materiał pokazać w Uwadze, bo tam przynajmniej się ludziom naprawdę pomaga. No ale teraz to wszystko w rękach widzów - oby udało się zebrać potrzebne pieniądze :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Oczywiście, że pomogę, chociaż w ten drobny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 13. Sms wysłany, wiadomość przekazana dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Lepiej by było gdyby podali numer konta i mogłaby mieć całe pieniążki, z tych sms-ów z tego co słyszałam tylko część się dostaje :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger