"3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość" pod patronatem "Subiektywnie o książkach"

Drugi raz w tym tygodniu mam przyjemność przedstawić Wam zapowiedź książki, której premiera już niebawem, a która zostanie wydana pod moim patronatem medialnym! 

Poznajcie "3 godziny" autorstwa niezwykle udanego duetu - Eweliny Jasik oraz Adama Jakubiaka.


„A gdy się zejdą, raz i drugi,
kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością,
bardzo się męczą, męczą przez czas długi,
co zrobić, co zrobić z tą miłością?”

Agnieszka Osiecka

Dzięki lekturze 3 godzin odzyskasz wiarę w to, że możesz świadomie kierować swoim życiem.Laura i Witek są parą od kilku miesięcy. Poznali się przez portal Sympatia Plus i od razu poczuli niemal magiczną więź. Rozpoczynają wspólną grę, każde ze swoją talią kart. Odkrywają je po kolei i przekonują się, że karty są identyczne. Na pozór wszystko wygląda wspaniale, ale czeka ich trudna walka o szczęście. Zakochani zmagają się nie tylko z własnymi przyzwyczajeniami, schematami wyniesionymi z domu czy obawami przed nowym związkiem, ale także z dezaprobatą najbliższych.

Ta historia to samo życie, choć jak baśń pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jej bohaterowie są szczerzy do bólu, pełni entuzjazmu i świadomi własnej wartości. To sprawia, że z każdą stroną mamy coraz większą ochotę poznać ich bliżej. Z kolei jej autorzy przyjmują podwójną rolę: snują opowieść o perypetiach Laury i Witka, ale także odnoszą się do niej, komentują, udzielają czytelnikom rad. Każdy rozdział opatrzony jest konkretnymi i praktycznymi wskazówkami coachów, a także artykułami psycholog Agaty Wilskiej. To działa!

O Autorach:


Ewelina Jasik — life coach, trenerka rozwoju osobistego. Jest rzetelnym fachowcem, emanuje ciepłem i serdecznością. Potrafi pomóc, pokazać czy podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Jest autorką wielu szkoleń otwierających nowe możliwości i przywracających chęć do życia, szczególnie paniom. Nie ogranicza się do teorii, pokazuje praktyczne podejście do trudnych zagadnień i życiowych decyzji. W pracy czerpie również z własnego doświadczenia.

Adam Jakubiak — life coach, trener motywacyjny. Od kilku lat aktywnie wspiera i motywuje osoby, które straciły wiarę w siebie i swoje możliwości, zarówno na gruncie prywatnym, jak i biznesowym. Zaraża optymizmem i nie pozwala wrócić do dawnego, schematycznego myślenia. To sprzyja wprowadzaniu zmian w życiu każdemu, kto korzysta z pomocy Adama.

Ewelina i Adam to udana para — zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Autentyczna historia ich podopiecznych, Laury i Witka, oraz własne, bardzo trudne doświadczenia z przeszłości pozwalają im trzeźwo oceniać rzeczywistość, zaś ich obecny szczęśliwy, zgodny, partnerski związek daje nadzieję na pozytywne zmiany w każdej sytuacji. Ewelina i Adam nie piszą o teorii. Piszą o konkretach, prawdziwych relacjach, sytuacjach, które zdarzają się każdemu z nas, a z którymi często sobie nie radzimy. Dlatego właśnie postarali się zawrzeć w książce rzeczowe porady, precyzyjne rozwiązania, utrafić w samo sedno, a inspirację czerpali również z prowadzonych wspólnie szkoleń i coachingu.

Link do strony książki - KLIK

Premiera już niebawem! 

28 komentarzy:

 1. Nie jestem pewna, czy to dla mnie, chyba nie jestem zainteresowana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie super czytanie ,widać to po recenzjii :)
  jolantamurawska8@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. A tę pozycje bym bardzo chętnie przeczytała:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie sądząc po opisie, ale jako że jest to debiut to życzę wielkich sukcesów! Fajnie, że coraz większa ilość młodych pisarzy wydaje swoje książki, bo duża ilość ma potencjał. Niech spełniają swoje marzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejny patronat, wielkie gratulacje! :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Po taką książkę sama bym chętnie sięgnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo się cieszę, że Twój autorytet wzrasta, a tym samym blogerów książkowych.
  Książka wydaje się być bardzo ciekawa. Zresztą, czytałam kilka poradników z tego wydawnictwa i byłam zachwycona. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie do końca mnie przekonuje ta książka, jak zresztą większość takich poradników. Poza tym nie potrzebuję 3 godzin, by przekonać się, że sama świadomie kieruję moim życiem;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję kolejnego patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. książka nieco jak z mego żywota;p też bawiłam się w sympatię;p

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo mnie cieszą Twoje patronaty:) W pełni na nie zasługujesz:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję kolejnego patronatu. Jednak nie wiem czy to książka dla mnie. Może przeczytam jak wpadnie mi w ręce.

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję, czekamy na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. I ja niebawem coś skrobnę o tej książce. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję patronatu:) Chętnie przeczytałabym tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 16. chętnie bym po ją sięgnęła ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Interesująca pozycja, niebawem ja także podzielę się swoimi wrażeniami z tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 18. Z wielką ostrożnością podchodzę do takich książek. Wydaje mi się, że operują one raczej słowami wytrychami, takimi, które sprawiają, że przez chwilę czujemy się lepiej i naprawdę nie wierzę, by przeczytanie jakiegokolwiek poradnika pomogło osiągnąć życiowy sukces.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapowiada się bardzo ciekawie :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapowiada się bardzo ciekawie i dość niekonwencjonalnie. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 21. To będzie idealna pozycja dla mojej przyjaciółki singielki.

  OdpowiedzUsuń
 22. Piękna okładka :) Bardzo romantyczna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger