"Prowincja pełna szeptów" - Już niebawem!
Cóż za wspaniała wiadomość! Moi Drodzy, już niebawem na półkach z książkami pojawi się kolejna część cyklu o polskiej Prowincji, autorstwa Katarzyny Enerlich.Prowincja pełna szeptów Katarzyny Enerlich miała być ostatnim tytułem sagi – nie zgodzili się na to Czytelnicy, a i sami bohaterowie zdecydowanie odmówili odejścia w niebyt.
Dziś więc proponujemy Państwu po prostu kolejny tytuł sagi Prowincja - premiera 18 czerwca.Wiadomość z Syberii spada na Ludmiłę jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Czy kobieta znajdzie siły, by wrócić do normalnego życia? Przecież tak wielu ludzi jej potrzebuje.

W książce spotkamy prawdziwe szeptuchy, które zamieszkują rubieże naszego świata. Mazury, Podlasie czy daleka Syberia – w tych i innych miejscach zawsze żyły tajemnicze kobiety, które swoimi szeptami pomagały innym stawać się lepszymi i szczęśliwszymi.
Czy to one pomogą Ludmile przetrwać trudne chwile? A może raczej miłość do córki i wsparcie najbliższych przyjaciół? Czy ma w tym jakiś udział pewien rzadki syberyjski kamień czaroit? 

Ludmiła, odnajdując smak życia, otwiera się na różne nietypowe smaki kulinarne. W książce znajdziemy dużo przepisów na niezwykłe potrawy ze zwykłych, choć często zapomnianych produktów, które można wyhodować w ogródku, albo wręcz na balkonie czy parapecie.
W serii Prowincja… ukazały się już: Prowincja pełna marzeń, Prowincja pełna gwiazd, Prowincja pełna słońca, Prowincja pełna smaków, Prowincja pełna czarów.

Nie mogę się już doczekać!

18 komentarzy:

 1. Ha, też nie mogę się doczekać... Ale najpierw muszę przeczytać tom pierwszy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie czytałem ani jednej części, a do tej także mnie nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi twórczość tej autorki jakoś nie bardzo pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam żadnej części. Ale te przepisy mnie zachęciły do książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się już doczekać! Uwielbiam całą serię i bardzo się ucieszyłam z kolejnej części:) Szkoda, że będzie już ostatnią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie poznam tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kompletnie nie znam prozy pani Enerlich. I na razie taki stan rzeczy nie ulegnie zmianie, bo naprawdę mam co czytać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aaaaa! A ja jeszcze nie znam wcześniejszych tomów :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Na półce nadal czeka na mnie pierwszy tom tej sagi. Ale jestem pewna, że kiedy w końcu uda mi się przeczytać "Prowincję pełną marzeń" szybko sięgnę po kolejne książki tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszyscy zachwalają poprzednie części tej sagi, więc chyba zdecyduję się w końcu po nie sięgnąć. W końcu tylu bloggerów nie może się mylić :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytając recenzję jednej z części odniosłam wrażenie, że seria nie jest dla mnie zbyt ciekawa, więc raczej nie zacznę jej czytać.
  ksiazka-jest-ciekawsza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Musze zdobyć pierwsze tomy, bo bez sensu czytać tak od końca :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger