"Prowincja pełna szeptów" - Już niebawem!
Cóż za wspaniała wiadomość! Moi Drodzy, już niebawem na półkach z książkami pojawi się kolejna część cyklu o polskiej Prowincji, autorstwa Katarzyny Enerlich.Prowincja pełna szeptów Katarzyny Enerlich miała być ostatnim tytułem sagi – nie zgodzili się na to Czytelnicy, a i sami bohaterowie zdecydowanie odmówili odejścia w niebyt.
Dziś więc proponujemy Państwu po prostu kolejny tytuł sagi Prowincja - premiera 18 czerwca.Wiadomość z Syberii spada na Ludmiłę jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Czy kobieta znajdzie siły, by wrócić do normalnego życia? Przecież tak wielu ludzi jej potrzebuje.

W książce spotkamy prawdziwe szeptuchy, które zamieszkują rubieże naszego świata. Mazury, Podlasie czy daleka Syberia – w tych i innych miejscach zawsze żyły tajemnicze kobiety, które swoimi szeptami pomagały innym stawać się lepszymi i szczęśliwszymi.
Czy to one pomogą Ludmile przetrwać trudne chwile? A może raczej miłość do córki i wsparcie najbliższych przyjaciół? Czy ma w tym jakiś udział pewien rzadki syberyjski kamień czaroit? 

Ludmiła, odnajdując smak życia, otwiera się na różne nietypowe smaki kulinarne. W książce znajdziemy dużo przepisów na niezwykłe potrawy ze zwykłych, choć często zapomnianych produktów, które można wyhodować w ogródku, albo wręcz na balkonie czy parapecie.
W serii Prowincja… ukazały się już: Prowincja pełna marzeń, Prowincja pełna gwiazd, Prowincja pełna słońca, Prowincja pełna smaków, Prowincja pełna czarów.

Nie mogę się już doczekać!

18 komentarzy:

 1. A ja nie czytałam ani jednej części :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, też nie mogę się doczekać... Ale najpierw muszę przeczytać tom pierwszy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie czytałem ani jednej części, a do tej także mnie nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi twórczość tej autorki jakoś nie bardzo pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam żadnej części. Ale te przepisy mnie zachęciły do książki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę się już doczekać! Uwielbiam całą serię i bardzo się ucieszyłam z kolejnej części:) Szkoda, że będzie już ostatnią.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie poznam tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kompletnie nie znam prozy pani Enerlich. I na razie taki stan rzeczy nie ulegnie zmianie, bo naprawdę mam co czytać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Aaaaa! A ja jeszcze nie znam wcześniejszych tomów :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Na półce nadal czeka na mnie pierwszy tom tej sagi. Ale jestem pewna, że kiedy w końcu uda mi się przeczytać "Prowincję pełną marzeń" szybko sięgnę po kolejne książki tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszyscy zachwalają poprzednie części tej sagi, więc chyba zdecyduję się w końcu po nie sięgnąć. W końcu tylu bloggerów nie może się mylić :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czytając recenzję jednej z części odniosłam wrażenie, że seria nie jest dla mnie zbyt ciekawa, więc raczej nie zacznę jej czytać.
  ksiazka-jest-ciekawsza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Musze zdobyć pierwsze tomy, bo bez sensu czytać tak od końca :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger