Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską w łódzkim EmpikuW sobotę, w łódzkim Empiku, znajdującym w Manufakturze, miałam przyjemność poznać jedną z moich ulubionych polskich pisarek – Ałbenę Grabowską, która promowała swój cykl książek dla dzieci pt. "Julek i Maja".
Oficjalne spotkanie zaplanowano na godzinę 12, natomiast ja z autorką spotkałam się wcześniej. Dzięki temu miałyśmy chwilę, by porozmawiać na temat twórczości Pani Ałbeny.
W księgarniach możecie znaleźć najnowszą powieść autorki pt. "Lot nisko nad ziemią", wydaną przez wydawnictwo Zwierciadło. Mogę wam również zdradzić, że Pani Ałbena pracuje obecnie nad trylogią, której pierwsza część została już ukończona. To świetna wiadomość, które niezmiernie mnie cieszy. Więcej tajemnic nie zdradzę :)

A teraz zobaczcie jak przebiegało spotkanie autorskie

Pamiątkowe zdjęcie z autorką :)

Tutaj widzicie zdjęcie Pani Ałbeny z Dyrektorką Wydawnictwa Akapit Press – Panią Iwoną Pakułą, która organizowała sobotnie spotkanie.

Autorka w krzyżowym ogniu pytań dotyczących swojego cyklu książek dla dzieci.
Pisarka przeczytała również fragment swojej książki.


Fan twórczości Pani Ałbeny – Aleksander przyszedł ze swoimi egzemplarzami książek z cyklu "Julek i Maja", prosząc o pisemną dedykację. Oby Pani Ałbena miała więcej takich właśnie fanów :)


A tutaj autorka podpisywała dla mnie swoją najnowszą powieść.

To kolejny egzemplarz do mojej kolekcji książek z dedykacjami autorów.

Korzystając z okazji, zakupiłam w Empiku również dwie inne książki. Za trzy egzemplarze zapłaciłam jak za dwie. Takie promocje lubię.

Ałbena Grabowska - mama, lekarz i pisarka. Piękna kobieta, z której ciepło emanuje od pierwszego spojrzenia. Spotkanie z autorką zainspirowało mnie niezmiernie do dalszej działalności w sferze literackiej. Pani Ałbena przyniosła ze sobą wiele pozytywnej energii, którą podarowała również i mojej osobie. Za to bardzo dziękuję!
Takie spotkania i rozmowy niezmiernie mnie motywują. Oby w Łodzi organizowano więcej takich inicjatyw, to bowiem bezcenna promocja czytelnictwa i miłości do literatury. A póki co, przede mną najnowsza powieść pisarki, której jestem bardzo ciekawa.
Jeśli jeszcze nie poznaliście pióra autorki, zachęcam Was do zajrzenia do twórczości Pani Ałbeny Grabowskiej, na pewno się nie zawiedziecie.

25 komentarzy:

 1. Świetna dedykacja! ;) O tej autorce nie słyszałem, ale wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia i sympatyczna relacja. Spotkanie z pewnością było niezwykle ciekawe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe spotkanie, gratuluję! Sama bym chciała tam być..ehh...za daleko mam. Życzę Ci, by lektury przez Ciebie zakupione były bardzo przyjemne :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Ałbena ma piękny charakter pisma!

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię relacje z takich spotkań :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja także uwielbiam czytać relacje ze spotkań autorskich. Gratuluję świetnej dedykacji. Zazdroszczę i gorąco pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że nie odbywało się to we Wrocławiu. "Irenę" czytałam niedawno - zresztą z opinią na jej temat możesz zapoznać się na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam autorkę przelotem na Targach Książki w Poznaniu, ale jeszcze nic nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie spotkania autorskie muszą być bardzo miłe, ja mam za sobą jedno i powiem szczerze, jeszcze bym chciała!:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Książki autorki przede mną, ale z pewnością takie spotkanie to było fantastyczne przeżycie. Sama mam za sobą jedno takie spotkanie i wspominam je bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 11. No to teraz mam wielką ochotę przeczytać "Lot nisko nad ziemią" :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam takie osobiste dedykacje. Serdecznie Ci gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam jedną książkę autorki i już dawno miałam się za nią zabrać, tylko ciągle coś innego mi wyskakuje. :(
  Cieszę się, że spotkanie się udało, ale w sumie nie mogło być inaczej, bo autorka jest przesympatyczną, uśmiechniętą i mega pozytywną osobą. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale kusisz! :) Świetna relacje, bardzo lubię je czytać i oglądać zdjęcia. Gratuluję poznania ulubionej autorki :) A mały fan Aleksander jest słodki :))

  OdpowiedzUsuń
 15. Zazdroszczę ci tego spotkania i najnowszej książki autorki z piękną dedykacją. Sama chciałabym ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Chce mi się walić głową w mur. Znowu przegapiłam super spotkanie z autorką i to akurat z taką, której książkę chciałam koniecznie poznać, bo przyznam, że "Lot nisko nad ziemią" od dłuższego czasu chodzi mi po głowie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Och, i znów spotkanie, którego zazdroszczę. I książka, którą koniecznie muszę poznać:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie mogę sobie darować, że nie wiedziałam o tym spotkaniu :( Kurczę, w manufakturze na pewno bym się pojawiła.

  OdpowiedzUsuń
 19. podoba mi się dedykacja, którą otrzymałaś:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam takie spotkania, szkoda, że w moim miasteczku jest niewiele takich imprez, chętnie poświęciłabym na nie czas.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger