"Książka za złotówkę" po raz trzeci!Już po raz trzeci portal kodyrabatowe.pl przygotował specjalną promocję dla fanów literatury. W ramach akcji “Książka za złotówkę“ wraz z Wydawnictwem Znak udostępnia 200 egzemplarzy książek w cenie 1 zł.

 

W najbliższy wtorek 21 stycznia o godzinie 18.00 na tej stronie zostanie opublikowany specjalny kod, który uprawnia do zakupu jednego z ponad dwustu interesujących tytułów. Kod wystarczy skopiować i wkleić przy zamówieniu na stronie znak.com.pl.

Wśród polecanych pozycji będzie można znaleźć między innymi Dziwny przypadek Rockefellera Marka Seala, czyli niewiarygodną historię jednego z największych oszustów naszych czasów, czy Trafny wybór J.K. Rowling, pierwszą powieść brytyjskiej autorki napisaną po światowym sukcesie Harry'ego Pottera.

Fani autora Oskara i pani Róży docenią zapewne najnowszą powieść Erica-Emmanuela Shmitta Ulisses z Bagdadu, a czytelnicy Marii Nurowskiej będą mieli okazję zapoznać się z najbardziej skandalizującą powieścią autorki Drzwi do piekła, jak i z Domem na krawędzi, czyli kontynuacją przygód głównej bohaterki.

Amatorów mocnych wrażeń skusić mogą Liczby Harona Marka Krajewskiego osadzone w mrocznym klimacie przedwojennego Lwowa,  przepełniony humorem Sekret hiszpańskiej pensjonarki Eduardo Mendozy, czy jedna z coraz popularniejszych pozycji fantastyczno-batalistycznych www.ru2012.pl Marka Ciszewskiego. A tym, którzy nad wzruszenia lub strachy przedkładają dobrą rozrywkę, polecić będzie można wywiad rzekę Jak zostałem premierem z twórcą Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robertem Górskim.

- Poprzednie edycje akcji cieszyły się bardzo dużą popularnością. Dlatego też zdecydowaliśmy się, żeby po raz kolejny dać naszym użytkownikom możliwość na zaznajomienie się z wieloma interesującymi pozycjami - mówi Kamil Brożek, Polish Market Manager serwisu kodyrabatowe.pl, który dodaje, że zainteresowanych kupnem jest zawsze dużo więcej niż dostępnych egzemplarzy w ramach akcji, dlatego warto wykazać się punktualnością i odpowiednio wcześniej zdecydować, którą książkę chcemy nabyć.

W ramach akcji będzie można kupić tylko jeden egzemplarz książki. Dla tych, którym nie uda się znaleźć wśród 200 szczęśliwców, Wydawnictwo Znak przygotowało specjalny prezent. Kod rabatowy Znak na wysokość 50 zł, przy zamówieniach na sumę przekraczającą 100 zł.


Sprawdź listę zawierającą wszystkie tanie książki, które 21 stycznia będzie można kupić w ramach akcji.


W pierwszej edycji tej akcji udało mi się złowić książkę za 1 zł - KLIK. Zachęcam, naprawdę warto.


20 komentarzy:

 1. Spróbuję swoich sił. Mam nadzieję, że się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W tamtym roku mi się udało więc będę próbować i tym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, ze się uda zapolować na tę super okazję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. a mnie nie będzie :( dlaczego w dzień babci akurat? ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. Spróbuję, chociaż z moim szczęściem pozostanie mi gratulowanie szczęśliwcom :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już przekroczyłam limit książek w tym miesiącu i staram się nie zaglądać na promocje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło by był gdyby się udało, chociaż w tym miesiącu wyrobiłam już chyba roczny limit kupionych książek, mimo to spróbuję szczęścia, rok temu akcja mnie ominęła w tym roku odbywa się o dogodniejszej porze. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe czy mi się uda:) Poprzednim razem nie miałam szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Obym nie zapomniała i żeby im serwer nie padł :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie się nie udało poprzednim razem, więc nie wiem, czy spróbuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajna akcja, ale jak znam życie to do jutra już o niej zapomnę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Może mi się uda, zobaczymy :) Z tego, co kojarzę to "Ulisses z Bagdadu" nie jest najnowszą książką Schmitta :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Będę się starać upolować książkę za złotówkę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja też spróbuję swoich sił. Liczę na to, że się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 15. świetna akcja! warto o niej pamiętać;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger