Już jest! - "Świt ebooków" Jesień 2013
Wraz z Oficyną Wydawniczą RW2010 zapraszam was do pobrania i zajrzenia do najnowszego kwartalnika "Świt ebooków", w którego tworzeniu miałam swój niewielki wkład. Numer trzeci poświęcony został debiutującym w świecie ebookowym, młodym pisarzom. 
Najnowszy numer opatrzony jest wstępem Macieja Ślużyńskiego dotyczącym debiutów.

W dziale "Felietony" znajdziecie trzy teksty dotyczące podatku VAT na ebooki, programu rozwoju czytelnictwa czy trafnie nazwanej "e-drogi".

Dział "E-Wydawcy" składa się z ciekawego porównania cen ebooków w opozycji do papierowych książek, tekstu poświęconego propozycjom wydawniczym Oficyny RW2010 dla młodych czytelników oraz ogłoszenia o konkursie na powieść kryminalną.

Zainteresować mogą was również artykuły z działu "Wieści z rynku". Znajdziecie tutaj tekst dotyczący niższego VAT-u na ebooki i artykuł poświęcony infografice na temat rynku ebooków w Polsce, przygotowanej przez serwis Cuponation.

W dziale "Nowości i zapowiedzi" poznacie najnowsze premierowe tytuły jesieni 2013.

Mój ulubiony dział czyli "Recenzje" to jedenaście recenzji książek. Znajdziecie w nim również mój tekst dotyczący prezentowanej wam całkiem niedawno powieści Katarzyny Woźniak pt. "Hydra pamiątek". Obok mojej opinii, zamieszczono również recenzję Agnieszki Żak.  Dwie odsłony recenzenckie,  skrajnie różniące się od siebie.

W kolejnym dziale kwartalnika pt. "Wywiady" znaleźć możecie cztery rozmowy z pisarzami, w tym również moją z Wojciechem Pietrzakiem. 

"Self-Publihing" to sekcja poświęcona samo wydającym się autorom. W dziale tym znajdziecie recenzję, zapowiedź trzeciej odsłony antologii "Haloween po polsku", informację o nowym czasopiśmie literackim "W mordę" oraz mój kolejny autorski wywiad z Piotrem Molendą.

Dział kończący najnowszy numer "Świtu ebooków" to trzy opowiadania, które serdecznie wam polecam.Trzeci numer kwartalnika to 153 strony przyjemnej, intelektualnej rozrywki. Gorąco was zachęcam do pobrania DARMOWEGO numeru z tej strony – KLIK. Naprawdę warto!


19 komentarzy:

 1. Nie przepadam za ebookami, ale zawsze staram się promować debiutantów, więc bardzo chętnie zapoznałabym się z tym magazynem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję udziału Wiolu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że taki kwartalnik istnieje. Już pobrałam i wrzucam na czytnik, będę miała co w autobusie przeglądać, gdzie niekiedy nie mogę skupić się na książce. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem przekonana do ebooków, ale gratuluję! : )

  Pozdrawiam, Anath

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś nie mogę się przekonać do ebooków.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Ci tych tekstów! I po cichu zazdroszczę :) Ale należy Ci się!
  Co do ebooków, nie mogę się przełamać, może gdybym miała czytnik mówiłabym inaczej. Komputer męczy moje oczy niestety...

  OdpowiedzUsuń
 7. Super. Już pobieram i gratuluje swojego wkładu do tego kwartalnika.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Ja też wolę papierowe książki, ale widzę dużą zaletę czytników 1.mogę zabrać dużo książek na raz np na wakacje 2. czytam w nocy śpiąc obok córki i nie budzę jej lampką nocną ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Awiolu gratuluję:) Chętnie pobiorę i poczytam w wolnej chwili:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Chętnie pobiorę i przeczytam. Świetny pomysł na kwartalnik. Pierwszy raz o nim słyszę.
  Dołączam się do gratulacji!

  OdpowiedzUsuń
 11. E-booki to jeszcze nie moja działka, nie zdążyłam dorobić się czytnika, a i za bardzo mi do tego nie spieszno. Kiedyś jednak pewnie i ja pójdę z duchem czasu i się tym bliżej zainteresuję :)

  OdpowiedzUsuń
 12. gratulacje, widze, że cały czas świetnie się rozwijasz:)

  chcę zaprosić do obserwacji drugiego bloga http://jestemtylkosnem.blogspot.com/, gdzie w ciągu miesiąca mój majdałek z miedzy kartkami zostanie przeniesiony:)
  pozrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Historia to nie mój konik, ale książka o Egipcie mogłaby mi się spodobać. Czytałam np. "Egipcjanina Sinuhe" Miki Waltari i bardzo mi się ta książka podobała.

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie gratuluje i oczywiście zaglądam klikając na "klik":)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger