Spotkanie z Adamem WosiakiemChciałam was zaprosić na spotkanie z Adamem Wosiakiem, autorem eseju "Labirynt Brunona Schulza".

12.12.2012, g. 19.00, Cafe Księgarnia Vademecum, ul. Świętojańska 5-7, Gdynia
Wstęp wolny.

W tej filozoficzno-analitycznej pracy, jaką jest „Labirynt Brunona Schulza”, autor wydobywa na wierzch i interpretuje motywy mitologiczne – w szczególności motyw labiryntu – obecne w twórczości Brunona Schulza. Adama Wosiaka interesuje mistycyzm tej literatury. To podróż przez wewnętrzny labirynt Człowieka, z którego jest wyjście… ale czy na pewno?Zapraszam was również do wzięci udziału w moim konkursie rocznicowym, którego termin upływa dzisiaj o północy :)


KONKURSJutro rozpoczyna się trwający cały weekend w Łodzi - Salon Ciekawej Książki. Wybieracie się? Ja będę na pewno już jutro. Zapraszam wszystkich, to niezapomniana impreza dla miłośników literatury i słowa pisanego.


4 komentarze:

 1. Do Gdyni mam za daleko, więc raczej nie skorzystam. Do Łodzi natomiast miałam się wybrać, gdyż w poprzednim roku byłam, ale z pewnych osobistych przyczyn też nie mogę być niestety. Ech..szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brakuje mi takich fajnych książkowych imprez w Poznaniu. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Żałuję szczerze, że mieszkam daleko od Gdyni!

  OdpowiedzUsuń
 4. Do Gdyni i do Łodzi mam za daleko, niestety :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger