Emily Dubberley – "Talia miłości. Seksprzewodnik dla par"„Seks jest ważną częścią życia. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie byłoby nas tutaj, gdyby nie on.”Nigdy nie miałam zaufania do jakichkolwiek przewodników po świecie seksu. Doradzanie w tak intymnej sferze, jaką jest nasze życie seksualne nie było dla mnie skuteczne i wiarygodne. Uważam, że seks zależy wyłącznie od nas samych i żaden poradnik nie sprzeda mi recepty na udane życie seksualne. Jednak przekonałam się, że może to życie urozmaicić.

Emily Dubberley to brytyjska pisarka i dziennikarka zajmująca się zawodowo sprawami seksu. Emily jest autorką wielu publikacji dotyczących tego tematu, które cieszą się uznaniem zarówno w Wielkiej Brytanii jak i USA. Przy tworzeniu kart miłości pomagała jej Dr Dawn Harper, która jest prezenterką oraz lekarzem zajmującym się zdrowiem seksualnym kobiet. W wyniku ich współpracy powstała talia kart, która zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

Seks jest przyjemnością, której nigdy za wiele. Uprawianie miłości z ukochaną osobą sprawia, że dostajemy mówiąc kolokwialnie skrzydeł. Ale często niestety jest tak, że po jakimś czasie do związku wkrada się rutyna i monotonia. Dzisiejsze szybkie życie i codzienna pogoń zwykle zamieniają nasze życie seksualne w mechaniczną czynność. A dobry seks to podstawa udanego związku. I nikt mi nie powie, że jest inaczej. „Talia miłości” opracowana przez Emily Dubberley może pozwolić nam urozmaicić nasze zbliżenia tak, by rutyna jak najmniej zaglądała w tajemnice naszej alkowy.

Cała talia to zestaw 52 kart nieprzypadkowo w kolorze czerwieni, w końcu to kolor miłości. Każda karta zawiera z jednej strony rysunek, który ukazuje określoną pozycję seksualną. Natomiast na rewersie autorka zawarła instrukcję w której uszczegóławia poziom trudności danej pozycji, ukazuje korzyści jakie oboje partnerzy mogą dzięki niej uzyskać oraz uwagi dotyczące ewentualnych przeciwwskazań jakie mogą utrudnić czerpanie nam przyjemności ze zbliżenia. Karty podzielone są na cztery grupy: mężczyzna na górze, kobieta na górze, siedząc i stojąc oraz od tyłu, jak widać dla każdego coś się znajdzie :) Do zestawu została dołączona również mała książeczka w formacie kieszonkowym, w której zostały zawarte ogólne uwagi dotyczące zastosowania talii.

Wydanie kart jest bardzo praktyczne. Ilustracje na kartach są duże i myślę, że nie wymagają wielkiej wyobraźni do ich interpretacji. Twarde pudełko pozwoli nam schować talię przed ciekawskimi osobami. Całe wydanie jest subtelne, z lekką nutką erotyzmu. Karty można stosować na wiele sposobów, jak kto woli. Możecie je losować czy wybierać konkretną by rozpocząć wasze miłosne igraszki. Macie ochotę na seks dyskretny na pieska bądź astronoma? Wystarczy wybrać kartę i zacząć grę.

„Talia miłości. Seksprzewodnik dla par” to świetny pretekst do urozmaicenia naszego życia seksualnego. Czasami brak nam pomysłów na wymyślenie czegoś nowego, bądź nie mamy po prostu siły na wymyślanie nieprzeciętnych pozycji. Karty zapewnią wam na pewno świetną zabawę i dostarczą powiew świeżości w tej sferze. Wiem, bo sama sprawdziłam, chociaż jeszcze wiele przede mną :) Polecam.


Emily Dubberley


Za możliwość skorzystania z talii kart dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii

7 komentarzy:

 1. Nic co ludzkie nie jest nam obce, ale w tej materii dobrze jest czasem skorzystać z pomocy nie naukowych.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, a ja powiem, że według mnie seks jest miarą - a więc efektem - udanego związku, a nie jego podstawą :) Ważnym elementem, zgoda, ale na fundament jednak wybrałabym coś innego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy pomysł z tymi kartami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam te karty pod każdym względem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te karty zbierają wiele pozytywnych opinii... Chyba sama muszę się w takie zaopatrzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana, ależ narobiłaś mi smaku. Nawet zawołałam ukochanego i pokazałam mu Twoją recenzję. Nie wiem, co znaczył tajemniczy uśmiech na jego twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger