Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Prowse Amanda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Prowse Amanda. Pokaż wszystkie posty
"Świąteczna kafejka" – Amanda Prowse

"Świąteczna kafejka" – Amanda Prowse












"Życie jest pełne niebywałych zwrotów i niespodzianek (…)".







Muszę przyznać, że dość mocno zmylił mnie tytuł tej książki oraz okładka, które zasugerowały mi, że będzie to opowieść o klimatycznej, tytułowej "świątecznej kawiarence". Pewnie też z tego powodu czuję się nieco rozczarowana treścią, chociaż historia jaką otrzymałam niczym nie odstaje od ciepłych, obyczajowych powieści, jakie znam i lubię czytać.
Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger