"Czasami pewne zmiany wychodzą nam na dobre". Spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską
Jakiś czas temu spotkałam się online z Agatą Czykierdą-Grabowską, aby porozmawiać o książce autorki pt. "Przez milion burz". Jeśli nie oglądaliście naszej rozmowy to dzisiaj możecie to zrobić 😀
Całe spotkanie obejrzycie na moim kanale na You Tube 👇
Ta książka to prawdziwy comfort book, doskonale wpisująca się w nurt tzw. literatury kocykowej. Zachwycająca przepięknym wydaniem z barwionymi brzegami, otulająca i wywołująca sporo nostalgii, dając przy tym nadzieję każdemu, kto znalazł się na życiowym rozdrożu.

To było jak zawsze świetne spotkanie. Książkę już przeczytałam i bardzo mi się podobała.
OdpowiedzUsuńUwielbiam comfort books!
OdpowiedzUsuńBardzo ciekawe spotkanie.
OdpowiedzUsuń