Zapraszam na spotkanie live z Anną Łaciną

 

Wraz z Wydawnictwem Emocje zapraszamy was na spotkanie live z Anną Łaciną, z którą porozmawiam o książce pt. "Trzy panie w łóżku, nie licząc samotności". Nasza rozmowa odbędzie się w przyszły piątek o godzinie 19.00.


Całą rozmowę obejrzycie na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


Gdy losy Linki, Niki i Adeli niespotykanie krzyżują się na pogrzebie jednego mężczyzny, nikt jeszcze nie wie, że właśnie nadszedł czas na odkrycie zagadki zarówno jego nietuzinkowego życia, jak i wzbudzającej wiele wątpliwości śmierci. Opowieści o wydarzeniach i emocjach związanych z czasem, jaki każda z trzech bohaterek spędziła z ukochanym, łączą się w porywającą, a czasem wręcz groteskową historię miłości i zdrady, prawdy i kłamstwa, nadziei i rozpaczy, bliskości i samotności. 

“Trzy panie w łóżku, nie licząc samotności” to gatunkowy eksperyment, łączący porywające literackie portrety psychologiczne trzech bardzo różnych kobiet z nieoczywistym wątkiem kryminalnym i błyskotliwą satyrą. Tytuł tej niezwykłej opowieści nieprzypadkowo odwołuje się do genialnej i przenikliwie komicznej książki Jerome`a K. Jerome`a. Inspirując się stworzoną przez niego opowieścią, Anna Łacina serwuje czytelnikom wyborną porcję inteligentnego (nieraz czarnego) humoru, sporą dawkę zaskakujących wydarzeń i świetnie skomponowany zestaw nieprzewidywalnych bohaterów. Czyż to nie przepis na smakowitą czytelniczą ucztę?


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?


2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo za zaproszenie. Postaram się uczestniczyć w spotkaniu 🙂

    OdpowiedzUsuń
  2. "Trzy panie w łóżku" to świetna nietuzinkowa powieść.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger