Zapraszam na spotkanie autorskie online z Ludwikiem Lunarem | #PrologLive

 

O zagadkach sprzed lat, które miewają nieoczywisty a dramatyczny wpływ na bieżące wydarzenia, z Ludwikiem Lunarem o jego najnowszej powieści „Tańcząc na prochach zmarłych” porozmawiam  w nadchodzący wtorek. Nasze spotkanie odbędzie się w ramach cyklu rozmów Legimi #PrologLive.


Całą rozmowę obejrzycie na stronie księgarni Legimi oraz na moim fanpage'u - Subiektywnie o książkach - Wioleta Sadowska 😀


📘 W Nowym Porcie w Gdańsku wyłowiono zwłoki młodej dziewczyny, kilka dni wcześniej zaginęła nastolatka, czy to ta sama osoba?

📘 Doświadczony policjant ze zrujnowaną karierą i młoda policjantka z ogromną ambicją będą prowadzić śledztwo, w którym z każdą chwilą przybywa zagadek, mylnych tropów i niedopowiedzeń. Do tego walka lokalnych mafii, medycyna niekonwencjonalna i dawno zlikwidowany rodzinny dom dziecka.

📘 Tajemnicze retrospekcje zdarzeń sprzed lat nie rozjaśniają obrazu sprawy. Kogo, wśród wielu różnorodnych postaci, autor uczynił tu sprawcą, a kogo ofiarą? Skąd pomysł na tak wielowątkowe splątanie akcji? Czy u podstaw tej historii leżą inspiracje prawdziwymi zdarzeniami?


Będziecie obecni na naszym spotkaniu?3 komentarze:

  1. Muszę koniecznie posłuchać bo właśnie w Nowym Porcie się wychowałam. Książkę już mam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę czytała książkę, więc chętnie wezmę udział w spotkaniu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak zwykle, nie obiecuję, ale chętnie bym posłuchała, bo nie znam autora, więc taka rozmowa na pewno go przybliży.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za ślad, który tutaj zostawiacie :)

Copyright © 2016 Subiektywnie o książkach , Blogger